Schimbarea variantei pentru ultimului upgrade pentru o cladire

Dumi.

Well-Known Member
Pai stai putin ca le amesteci iar.
Eu am skimbat stergand, tu vrei sa pastrezi si doar sa skimbi. Nu e acelasi lucru.
Unde vezi usurinta la ceea ce am facut eu?
Daca vrei sa comparam ceea ce spui tu cu ceea ce spun eu, ar insemna ca din legendara X sa fac peste noapte legendara Y.
Asta propui tu in limbaj de legendare si eu nu sunt de acord :)
 

Dumi.

Well-Known Member
In momentul cand am sters o legendara, stearsa ramane. Nu o pot face la loc batand din palme. In momentul cand stochez o cladire pentru ca vreau sa o inlocuiesc cu alta, aia stocata ramane...si se duce la anticar sau unde s-o duce. Ce vrei tu e cu totul altceva....sa iti ramana cladirea de level ales si maxim si tu, cu un singur serviciu de skimbare, sa o skimbi. Sorry darvorbim de doua lucrui foarte diferite. Metoda mea implica un sacrificiu oarecare si munca pentru noua alegere. Al tau nu implica mare lucru.
Adica propunerea ta este nefezabila din punctul meu de vedere pentru ca la loveste dur in insasi structura jocului, care e unul de strategie.
Si mi-e f greu sa cred ca daca s-ar creea un precedent cu asa ceva, cineva ar mai lua in serios acest joc....
 

Freyja

Member
Ok, de acord, nu sa schimb direct ultima varianta, insa sa imi ofere posibilitatea sa strang upgrade-uri pentru o cladire noua mult mai repede si nu dupa un an.
Ca sa pui o cladire legendara noua, nu te conditioneaza sa astepti un an pana sa poti incepe sa strangi planuri.
 

Proud129

Well-Known Member
Contra!
Aceasta propunere e sa te favorizeze pe tine.
Ca fapt divers, jocul se poate juca si fara o cladire "gresita". Alegerea unei cladiri consta in experienta jucatorului.
 

Ahdrian

Well-Known Member
Jocul implică decizii când alegi între opțiuni diferite. Ai decis să alegi o opțiune, joci cu ea mai departe. Nu poți da Delete sau Go back la o opțiune de joc.
 
Sus