Semne clare că apare era modernă.

  • Autor subiect DeletedUser5468
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5468

Guest
După cum puteţi vedea în această imagine făcută de mine, puteţi observa avionul ce duce spre era modernă, cred că la toată lumea care au terminat tot continentul progresist de bătut, le-a apărut acest avion:

zvotp1.jpg

Şi nu este singurul indiciu, a mai apărut unul şi anume:

aavuzd.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6393

Guest
Un al 3-lea indiciu ar fi bara de sortare a unitatilor pe epoci:p
 

maketi

Well-Known Member
pe serverul beta s-a lansat era moderna , mia jos aveti un link cu cercetariile , din pacate nu are audio dar in mare va puteti face o idee cu ce va asteapta :

EDITAT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Nu doar era modernă şi a apărut şi era POSTMODERNĂ dar se află doar o tehnologie pe ea.

Am o veste rea pentru toată lumea, în legătură cu Clădirile de Bunuri pe lângă mărimea lor, mai este nevoie şi de încă 2 bunuri deblocate pe continent ca să poţi produce ceva.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4946

Guest
Buna seara si pe ce data se va deschide noua era?
 

DeletedUser5468

Guest
Chiar nu ştiu, mai mult ca sigur după 2-3 săptămâni apare şi la noi după lansarea de pe beta. Exact cum a fost şi cu Era Progresistă.
 

DeletedUser6393

Guest
Nu doar era modernă şi a apărut şi era POSTMODERNĂ dar se află doar o tehnologie pe ea.

Am o veste rea pentru toată lumea, în legătură cu Clădirile de Bunuri pe lângă mărimea lor, mai este nevoie şi de încă 2 bunuri deblocate pe continent ca să poţi produce ceva, ca în această îmagine:
Unde dau sa vad imaginea?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Vă rog să nu mai postați pe forum informații concrete (cifre, date, citate, printuri etc) și directe referitoare la evenimente/noutăți viitoare, care sunt implementate pe alte servere. Informațiile vor fi șterse și se va trece și la aplicarea de sancțiuni. Se acceptă doar discuțiile generale.

Vă mulțumim.
 

DeletedUser2967

Guest
ca sa stiti , aceasta ne e o informatie foarte importanta despre epoca moderna , dar amuzanta . cand am vizitat orasul celui mai bun de pe beta , am vazut pe aleea pavata o maimuta , sau o gorila , sau n cimpanzeu , nu stiu cum sa o numesc .
 

DeletedUser5468

Guest
Și eu am niște imagini concrete despre era modernă... dar nu mă lasă administratorii forumului să le public, aș fi sancționat la prima mișcare!
 

DeletedUser2967

Guest
a doua cladire din moderna s-a ales ? eu doar asta am gasit-o . si vreau sa le spun moderatorilor ca aceasta este o legentara nu o cladire normala , adica de bunuri , productie etc. si nu mi s-ar parea corect sa fiu sanctionat . si as mai vrea sa le spun tuturor jucatorilor de pe .ro , faceti-va cont pe BETA !!!!! merita !!! eu am unul , nu avansez , stau la epoca fierului , dar macar il am ca sa vad noile epoci , event-uri sau altele .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5468

Guest
Tot se vorbește despre era modernă, nu se știe când apare și la noi, adică sper că apare cu update 1.17, nu?
 

DeletedUser

Guest
Buna seara, cand se va introduce Era Moderna, se va anunta pe forum, pana atunci nu ne ramane altceva de facut decat sa asteptam. :)
 

DeletedUser5468

Guest
În sfâșit se mai duce din așteptarea mea, mai este puțin până pe 14 ianuarie ca să apară Era Modernă, dar măcar acum știu că v-a apărea.

:):D:laugh:
 

DeletedUser908

Guest
Totusi ma asteptam la mai mult de la Cladirile legendare!. Se pare daca bine am inteles ca cea prezentata anterior da fericire si monezi ?!? Suntem totusi in era moderna!!! Nu stiu de ce nu vor sa faca una care sa dea ceva diamante dar ma rog e treaba lor dar poate un sondaj nu era rau poate aprea ceva interesant la bonusurile cladirilor legendare din epoca moderma si umatoarea! Ma gandesc la ceva in genul -pentru 12 ore iti protejezi de la jefuire 10 cladiri ori pentru primele 10 batalii (atac/aparare) se primeste un bonus suplimentar de ...%. Desigur pot fi si alte idei
 

DeletedUser5468

Guest
@eltrade, trebuie să apară și o a doua clădire legendară, nu doar Space Needle, poate v-a mai apărea o clădire de atac, ar fi minunat, sau măcar o clădire care să mai dea ceva interesant,punct forge, bonus la provizi sau monede.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus