Stergere cont

DeletedUser

Guest
Nu ma multumeste deloc felul in care se misca la mine acest joc.

!!!!apropo! exista care este calea de a-mi sterge singurel contul in joc? conform legii este obligatoriu sa existe o posibilitate.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma scuzi ca ma bag in seama, dar ce sistem de operare folosesti? Windows 98?? Atat va plangeti ca se blocheaza jocul si etc. La faza cu bug-urile inteleg si eu, e si normal, jocul inca e la inceput. Ok, va deranjeaza erorile, si pe mine ma deranjeaza, si cred au inteles deja tehnicienii care se ocupa de joc. Cat despre blocat, eu rar patesc asa ceva. Doar daca am deschise mai multe ferestre in browser, care imi ingreuneaza tot, nu numai jocul. Si nu pot sa spun ca am cine stie ce procesor. Daca va merge jocul greu, mai inchideti o fereastra!
 

DeletedUser

Guest
CE TARI SUNT ASTIA !
!!!!apropo! exista care este calea de a-mi sterge singurel contul in joc? conform legii este obligatoriu sa existe o posibilitate.

Conform L 677/2001 d-voastra aveti dreptul de a retrage dreptul Foe Romania de a mai prelucra datele cu caracter personal, printr-o solicitare scrisa. In nici intr-un caz nu exista obligativitatea stergerii unui cont sau post. E un drept, nu o obligatie.
 

DeletedUser1279

Guest
Buna seara. Pentru a va sterge contul trebuie sa faceti tichet la suport. O sa primiti instructiunile nesare.
O seara frumoasa!
 

DeletedUser2971

Guest
Cum se face tichet si ce e ala?Sunt nou pe forum
 

DeletedUser1279

Guest
Dreapta mouse oriunde in joc/suport, alegeti lumea si genul tighetului si urmati pasii.
 

DeletedUser

Guest
..iar la tichet pot fi rezolvate erori de joc (bug-uri), probleme de incalcare de regulament din partea unor jucatori, contestatii, intrebari.
 
Sus