Ticket pt.suport

Viforul

Active Member
Buna ziua, am semnalat un bug la taverna, am cerut reducerea timpului de constructie cu 25%, dar de fapt timpul a crescut cu 25% si mi-ati indicat sa scriu un ticket la suport. Nu stiu sa fac asta, poate imi dati niste lamuriri.
Multumesc
 

DeletedUser12551

Guest
deci:
- in stanga jos ai un buton pe care scrie setari - click pe el
- se deschide o fereastra nou - mergi pana jos in acea fereastra si ultima este - suport - click pe butonul din partea dreapta de la suport
- se deschide o pagina noua - este pagina echipei de suport - acolo in partea dreapta ai un buton - "contacteaza-ne" - click pe el si apoi le transmiti problemele pe care le ai.

toate problemele de joc se semnaleaza/raporteaza prin sistemul de tikete la echipa de suport.
pe forum doar ne dam cu parerea si oferim diverse informatii.
succes!
 

DeletedUser7928

Guest
Salut, am o problema cu Cladirea Legendara Turnul Armistitiului...totul este normal doar ca in loc sa fie ca turn este ca o schela si nu este la locul ei in oras, nivelul este normal doar ca imi apare ca si cum ar fi schela si este situata un pic mai sus si blocheaza vederea altor cladiri...multumesc anticipar sper sa se poate rezolva problema (am reinstalat jocul si nu merge)
 

DeletedUser8328

Guest
Nu s-a rezolvat.
Pe telefon apare în continuare ca o schelă
 

DeletedUser12551

Guest
atunci trimite tiket la suport, doar cunosti cum se procedeaza, ai vechime mare pe joc :))
 

Dumi.

Well-Known Member
stiu ca aceasta cladire arata ca o skela pentru ca se lucra la adaptarea noului design al ei
 

DeletedUser10378

Guest
Eu știam că noul design a apărut deja. Probabil că, fiind pe telefon, trebuie să aștepte update-ul
 

slvtdr

Member
Buna seara. Desi am primit mesaj ca l-am ajutat pe GEO689 sa ajunga la nivelul 10 la cladirea legendara Aachen nu am primit cele 645 de puncte forge, medaliile...GEO 689.png
 
Sus