transformarea punctelor forge in diamante

  • Autor subiect DeletedUser6079
  • Data de început

DeletedUser6079

Guest
stiu ca suna inedit ideea asta dar voi incerca stim ca uni jucatori nu vor sa bage bani in joc deorece se vor plictisi la un moment dat si ideea mea este de a transforma punctele forge in diamante de exemplu 10 puncte pentru 150 diamante zic asta pentru ca 10 puncte se i-au in joc cu 500 diamante ma referca mai multi jucatori araccelera sporul de joc:)
 

DeletedUser6079

Guest
eu ma bucur ca a raspuns cineva era doar o idee de incercare si cu dezichilibrarea jocului ai dreptate adica uni jucatori chiar ar dona numai punctepentru diamante si sar ducela dezastru fiecare idee are si consecinte:(
 

DeletedUser6393

Guest
Daca s-ar putea schimba doar 10puncte forge ,contra diamante, pe zi ar fi o idee......:)
 

DeletedUser6079

Guest
contra ramane contra nu am ceface multumesc celor care au raspuns sincer
 

DeletedUser

Guest
eu ma bucur ca a raspuns cineva era doar o idee de incercare si cu dezichilibrarea jocului ai dreptate adica uni jucatori chiar ar dona numai punctepentru diamante si sar ducela dezastru fiecare idee are si consecinte:(

Si, daca e atat de aiurea ideea...de ce ai mai postat-o?

Acest forum este facut special expunerea de idei care ar putea imbunatatii jocul..nu toate visele ce le aveti voi noaptea :))
 

DeletedUser6079

Guest
cred ca nu toata lumea e perfecta in primul rand fiecare idee sau ,,vis'' de care spui tu trebuie exprimat pentru a afla daca e bun sau nu asa ca nu mai fi un critic exceptional nu ma facut mama pe placul tuturor:)
 

DeletedUser216

Guest
Propunerile legate de diamante nu vor fi niciodata implementate, le iei mancarea de la gura, au mai fost propuneri mult mai intemeiate legate de diamante si nu au avut nici un ecou...
Sunt jucatori care au deja sute de puncte in pachete,
Pentru ca diamantele sunt comune pe toate lumile ce i-ar opri pe jucatori sa intre pe lumile celelalte doar ca sa schimbe punctele :)
 

DeletedUser6213

Guest
nu ar fi bine ca la o luna daca faci mai mult de 20.000 puncte sa-ti dea recompensa de 200 diamante?
 

DeletedUser

Guest
Mai mult de 20.000? Eu fac undeva la 70.000 pe saptamana..
 

DeletedUser

Guest
Un4GiveN a punctat bine!
Diamantele sunt bani directi! Ca mai primesti o abureala de 20-30 de diamante este doar de incurajare. Jocul este facut ca sa atraga bani (oricat de multi) si nu sa ofere (oricat de putini).
 

DeletedUser6213

Guest
am 11 legendare si n-am dat niciun ban
iti vine sa crezi
11 pe A
8 pe B
4 pe C
 

DeletedUser6079

Guest
si eu am catedrala din achen si nu am dat nici un ban
 

DeletedUser216

Guest
Diamante au bagat doar cei care nu au avut rabdare sa gaseasca planuriile.
 
Sus