Turnul victoriei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

dunbarton

Well-Known Member
Sa nu gandim distructiv, pentru cei din epocile mici este o cladire binevenita... mai bine propunem cresterea numarului de medalii acordate, iar incepand cu Viitorul sa zicem, cand oricum numarul medaliilor prisoseste, inlocuirea medaliilor cu fragmente de cladiri sau de pachete.
 

Dumi.

Well-Known Member
Sa nu gandim distructiv, pentru cei din epocile mici este o cladire binevenita... mai bine propunem cresterea numarului de medalii acordate, iar incepand cu Viitorul sa zicem, cand oricum numarul medaliilor prisoseste, inlocuirea medaliilor cu fragmente de cladiri sau de pachete.
eu tocmai am re-inceput sa joc pe B de la zero
Consider ca e inutil acest turn al victoriei, iar acordarea lui ca posibil premiu la level 4 al EG mi se pare o aberatie
 

005baghera

Well-Known Member
Si aprop9 mai popo,te rog inceteaza cu astfel de comentarii,nici tu nu esti obligat sa postezi dar totusi ne darajezi olfactiv de fiecare data cu posturile tale pline de intelepciune
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Dar nu am de ce sa il primeec ca recompensa la expeditie sau eveniment in detrimentul unui item care sa merite sa fie vandut la comerciant macar
Îl primești pentru că așa îl dă jocul automat și e un bonus. Prin definiție e gratis, deci nu ești obligat să-l folosești.

Dacă face Vanghelie campanie electorală și le dă oamenilor în piață sarmale gratis, nu te duci cu sarmalele la el și spui "mie nu-mi plac sarmalele, dă-mi fasole!"
 

005baghera

Well-Known Member
Tu citesti ce se posteaza? Sau raspunzi din prea multa putere intelectuala ce zace in tine?
Omul a spus ca nu e nevoie sa se mai bage turnul victorie deloc cu atat mai mult la expeditie in nivelul 4,
Te rog frumos dute de ia o gura de aer si dupa ce ai luat o ti eti respiratia pana ajungi la 1 mie pe urma gandeste ce vrei sa scrii sau macar citeste ce se posteaza.....esti penibil de ridicol mai 'popo
 

pison

Banat
Îl primești pentru că așa îl dă jocul automat și e un bonus. Prin definiție e gratis, deci nu ești obligat să-l folosești.

Dacă face Vanghelie campanie electorală și le dă oamenilor în piață sarmale gratis, nu te duci cu sarmalele la el și spui "mie nu-mi plac sarmalele, dă-mi fasole!"
Orice om cu bun simt intelege ca aceasta'' cladire '' a fost inventata cu scopul de a te impiedica sa castigi ceva care are valoare.
Exemplu: La nivelul 4 ai sanse de 50% intre ea si 50 de diamante, despre ce vorbim. Cand am facut tichet si am intrebat cum compari gluma asta de cladire cu 50 de diamante mi-au raspuns ca se echilibreaza jocul!!!!! Este la fel cum ai opune pe un balansoar un copil si un adult de 140kg. La fel se echilibreaza. Dar nu ma astept sa intelegi, pentru ca la un jucator care pe lumea A, are nemasurata suma de 19000 de puncte si se afla aproape pe locul 10000, e clar ca scopul tau nu este jocul, ci doar acest forum unde iti exprimi frustrarile. Altfel nu se explica de ce tu esti mereu ''gica contra''. Cred ca mai bine ai incerca sa-ti faci niste prieteni si te mai abtii sa postezi aberatii!!
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Fă-ți tu alt joc care să îți dea numai ce vrei tu...
Pur și simplu nu înțelegi că ce primești gratis e gratis, iar dacă nu îți trebuie rămâne acolo.
Văd aici numai "dezvoltatori" care joacă, și care mereu sunt nemulțumiți și propun "ce ar trebui" să dea jocul la un moment dat, ca și cum jocul ar fi făcut exact numai pentru ăia 4-5 cărora le plac numai "anumite" bonusuri sau clădiri.

Nu e treaba ta ce fac eu pe lumea A sau pe altă lume. Eu nu-mi fac din jocul ăsta scop în viață. Dorm liniștit, mănânc liniștit, indiferent ce bonusuri mai apar indiferent dacă sunt bune sau inutile... Așa cum voi mereu vreți să schimbați un joc făcut de alții, unde voi sunteți doar pentru că ați accesat jocul pe internet liber, nu pentru că ați făcut vreun contract să vă dea cineva numai ce vă place... Așa cum voi mereu vă exprimați aici "dorințele speciale" pe un forum liber, așa și eu comentez că mi se par lipsite de sens...

Ia nu mai puneți voi monopol pe joc și pe forum, că nu-s ale voastre!
 

005baghera

Well-Known Member
Fă-ți tu alt joc care să îți dea numai ce vrei tu...
Pur și simplu nu înțelegi că ce primești gratis e gratis, iar dacă nu îți trebuie rămâne acolo.
Văd aici numai "dezvoltatori" care joacă, și care mereu sunt nemulțumiți și propun "ce ar trebui" să dea jocul la un moment dat, ca și cum jocul ar fi făcut exact numai pentru ăia 4-5 cărora le plac numai "anumite" bonusuri sau clădiri.

Nu e treaba ta ce fac eu pe lumea A sau pe altă lume. Eu nu-mi fac din jocul ăsta scop în viață. Dorm liniștit, mănânc liniștit, indiferent ce bonusuri mai apar indiferent dacă sunt bune sau inutile... Așa cum voi mereu vreți să schimbați un joc făcut de alții, unde voi sunteți doar pentru că ați accesat jocul pe internet liber, nu pentru că ați făcut vreun contract să vă dea cineva numai ce vă place... Așa cum voi mereu vă exprimați aici "dorințele speciale" pe un forum liber, așa și eu comentez că mi se par lipsite de sens...

Ia nu mai puneți voi monopol pe joc și pe forum, că nu-s ale voastre!
Este normal sa imi exprim nemultumirile legate de joc deoarece dezvoltatorul jocului produce jocul pentru? Cine sunt destinatarii si beneficiarii acestui joc? Dezvoltatorul sau jucatorii?? Da,imi exprim nemtumirile pentru ca nu vreau sa am 10 jocuri instalate cand le pot avea pe foate intr un singur jic,daca ss tine cont de nemultumirile bine daca nu iar bine,rezultatul se vede in cati jucatori are foe....pe b spre exemplu nu mai e mult si suntem o manuta de oameni,cand vor mai ramane 2 jucatori din care 1 vei fi tu mai 'popo sa stii ca ti ai indeplinit "targetul"......adica de a comenta mereu si mereu fara noima si fara inteles ,tu insuti esti un neinteles dar minte ce postezi......hai noroc si ......mai abtinete si tu cateodata,macar de sarbbatori nu ne mai"delecta" cu neuronul tau
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Este normal sa imi exprim nemultumirile legate de joc deoarece dezvoltatorul jocului produce jocul pentru? Cine sunt destinatarii si beneficiarii acestui joc? Dezvoltatorul sau jucatorii?? Da,imi exprim nemtumirile pentru ca nu vreau sa am 10 jocuri instalate cand le pot avea pe foate intr un singur jic,daca ss tine cont de nemultumirile bine daca nu iar bine,rezultatul se vede in cati jucatori are foe....pe b spre exemplu nu mai e mult si suntem o manuta de oameni,cand vor mai ramane 2 jucatori din care 1 vei fi tu mai 'popo sa stii ca ti ai indeplinit "targetul"......adica de a comenta mereu si mereu fara noima si fara inteles ,tu insuti esti un neinteles dar minte ce postezi......hai noroc si ......mai abtinete si tu cateodata,macar de sarbbatori nu ne mai"delecta" cu neuronul tau
"mânuța" aia de oameni se pare că le cam bagă bani în cont celor de la INNO, altfel nu se mai oboseau nici atât.

Eu joc FOE doar pentru că sunt curios ce se mai întâmplă când dau un click aici sau dincolo... Tu văd că ai multe frustrări și te frămânți inutil pentru niște fleacuri, cum ar fi bonusuri din joc care te deranjează la ochi... Să vedem care dintre noi moare mai tânăr. :)))
Deocamdată obișnuiește-te să ai reacții de câte ori scrii ceva aici. Nu-ți place ce comentez? Nici mie nu-mi place ce idei ai.
De aceea se numește forum, pentru că e pentru mai mulți, nu să faci tu singur dialog cu INNO
 

005baghera

Well-Known Member
Acelasi popo....doar numele l ai schimbat ,mentalitatea tot aceeasi o ai stimabile domn popo,fara nici o noima doar sa te bagi in seama cu toti,indiferent ce doar sa postezi....iti recomand alte retele de socializare....in cazul tau nu ar strica cateva zeci de situri de mateimoniale ....de multe ori gandesc mault hormonii din tine decat neuronul tau.....hai spor la copt replici,macar ceva sa coci si fu de sarbatori
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Jocul ăsta e făcut de niște specialiști. Voi chiar credeți că vă bagă în seamă, după ce se chinuie să introducă câte un obiect sau funcție nouă în joc, când vi se pune vouă ceața pe creier că vreți să le scoată???
Visați frumos... Visați în continuare... :))))
 

Ahdrian

Well-Known Member
Orice om cu bun simt intelege ca aceasta'' cladire '' a fost inventata cu scopul de a te impiedica sa castigi ceva care are valoare.
După "logica" ta, orice om "de bun simț" ar putea înțelege că ACEST JOC a fost inventat cu scopul de a te impiedica sa faci TU ceva mai bun cu viata ta! :D Mai bine joci jocul asa cum este, decat sa suferi ca nu e asa cum ai dori tu! :D
 

Ahdrian

Well-Known Member
Eu apreciez Turnul Victoriei. Îmi sporește producția de medalii, adun multe, și o să-l păstrez măcar cât nu am nevoie de spațiul ocupat de el.
 

no name21

Well-Known Member
Nu e greu sa aduni 2-3mil medalii cu dom 80. Cred ca daca e sa o iei de la 0 si te axezi pe dom, 7 luni ar fi deja prea mult timp :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus