Turnul victoriei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Jocul ăsta e făcut de niște specialiști. Voi chiar credeți că vă bagă în seamă, după ce se chinuie să introducă câte un obiect sau funcție nouă în joc, când vi se pune vouă ceața pe creier că vreți să le scoată???
La fel cum s-au chinuit de au introdus acel buton de "vindecare", și inclusiv tu ți-ai dorit să-l mute. Oare cu ce drept? De ce nu-ți faci tu propriul tău joc, în care toate butoanele sunt deja mutate, în mod implicit?

Şi nu uita că "cine se scuză se acuză". Sau că "hoții strigă hoții". Când vorbești despre frustrările altora, nu dai nimic altceva de înțeles decât că și tu ești un... ghici ce? - frustrat. :D
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Tu mereu te uiți la alt film? :)))

Unde vezi tu că "am dorit să mute" butonul de vindecare?
Habar n-am unde e butonul ăla și nici nu mă interesează. Nu "vindec" nimic de când am început să joc jocul ăsta.

Ești aeriană rău! :))))
 

no name21

Well-Known Member
Vezi ca pentru ultima propozitie poti sa fi raportat !
Tu mereu te uiți la alt film? :)))

Unde vezi tu că "am dorit să mute" butonul de vindecare?
Habar n-am unde e butonul ăla și nici nu mă interesează. Nu "vindec" nimic de când am început să joc jocul ăsta.

Ești aeriană rău! :))))
 

DeletedUser

Guest
Tu mereu te uiți la alt film? :)))

Unde vezi tu că "am dorit să mute" butonul de vindecare?
Habar n-am unde e butonul ăla și nici nu mă interesează. Nu "vindec" nimic de când am început să joc jocul ăsta.

Ești aeriană rău! :))))
Sunt aerodinamică și/sau ariană, dar nicidecum aeriană.
Să știi că e bine că l-au mutat... Că nu îl foloseam nici până acum! :))))
Hai să bem pentru asta
Am înțeles eu greșit postarea asta. Îmi pare rău, și îmi cer scuze.
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Nu te mai oftica atâta de câte ori comentez ceva pe forum.

Așa cum pe voi vă "deranjează" modul cum e făcut jocul, deși jocul nu e făcut cu "dedicatie" pentru unul sau altul dintre noi, ci e gândit așa de ăia care l-au făcut poate fără să fi știut măcar că există o țară România unde unii chiar joacă Foe,....așa și eu am dreptul să mi se pară aberante ideile voastre. Aici e forum și are voie fiecare să se exprime...
 

DeletedUser

Guest
Nu te mai oftica atâta de câte ori comentez ceva pe forum.

Așa cum pe voi vă "deranjează" modul cum e făcut jocul, deși jocul nu e făcut cu "dedicatie" pentru unul sau altul dintre noi, ci e gândit așa de ăia care l-au făcut poate fără să fi știut măcar că există o țară România unde unii chiar joacă Foe,....așa și eu am dreptul să mi se pară aberante ideile voastre. Aici e forum și are voie fiecare să se exprime...
Zise Popo și mai luă o gură de apă.
 

005baghera

Well-Known Member
Pe noi ne deranjeaza doar postarile tae mai popo,iar daca dezvoltatorii nu stiau ca exista o tara pe nume Romania ,cum explici faptul ca stiu sa incaseze bani de la romani?....acelasi popo...plin de talc.....sau ma rog ceva prafuri
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Băgați voi banii în click-uri pe display... Dacă n-aveți altceva mai interesant pe care să îi cheltuiți.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus