Varianta de plata

Discuție în 'Întrebări' creată de Vielf, 5. Iul. 2017.

1. Vielf

Vielf Member

Locație:
    Brasov
    Buna seara, diamantele mai pot fi platite cu card de euro? Nu vad niciun afisaj dedicat pentru euro sau un cost echivalent...sau orice pe tema :) Multumesc.

Intrebarea nr 2 daca tot sunt in propriul meu topic: setul Palatului de la event va "trece" era/epoca automat sau sunt necesare pachetele de upgrade pentru fiecare piesa din set?

Ultima editare: 5. Iul. 2017
  2. Lord KoKo

Lord KoKo Well-Known Member

Sex:
    Masculin
    Locație:
    Lincoln
    Salut!
    La intrebarea 1, de cate ori am cumparat diamante imi afiseaza valuta din tara din care fac parte...spre exemplu cand locuiam in Italia, diamantele erau afisate in euro, aici in Anglia sunt in lire sterline si in Romania daca nu ma insel iti afiseaza in RON.

La intrebarea 2, setul nu va trece in epoca urmatoare, decat daca ii faci tu upgrade cu pachet de modernizare cu un nivel

3. wisecezarino

wisecezarino Member

BUNĂ DIMINEAȚA! PENTRU CEVA OFERTE LA DIAMANTE,MĂ REFER? SE MAI FAC OFERTE? O ZI FRUMOASĂ,SĂ AVEȚI!:)

Fișiere atașate:

4. Daemon78

Daemon78 Active Member

La întrebarea 1 - de ce oare se găsesc oameni care să bage bani într-un joc?! N-aveți pâine de cumpărat, ceva?
    La întrebarea 2 - deja s-a răspuns. :D

5. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Locație:
    Braşov
    Vă rog să nu mai folosiți litere mari în mesaje, pentru a respecta regulamentul forumului. Mulțumesc.

Cât privește problemele legate de plată, vă rog să faceți tichet la Suport și astfel evităm Spamul.

Sus