Versiunea 1.115 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.115 va avea loc în data de 29 noiembrie 2017.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ÎMBUNĂTĂŢIRI


  • Au fost făcute câteva modificări la ecranul de gestionare a armatei, astfel că acesta acum se mișcă mai ușor. Jucătorilor cu armate numeroase le va fi acum mai ușor să treacă rapid prin lista de unități la GvG, Expedițiile ghildei, harta de campanie sau PvP.

BUGURI REPARATE

  • Ne-am asigurat că primirea prea rapidă a recompenselor de la misiuni nu blochează tutorialul.
  • Am reparat și o eroare din cauza căreia jucătorii uneori nu puteau amplasa prima colibă în timpul tutorialului.
  • Butonul de deblocare nivel la Clădirile legendare rămânea activ chiar dacă nu mai existau seturi complete de planuri. Acum va apărea corect ca inactiv.
  • Am eliminat o problemă care făcea ca butonul de la misiuni să rămână inactiv după colectarea recompensei unei misiuni finalizate.
  • Atașamentele din mesaje cu ofertele de la piață afișau uneori textul fără traducere. Problema a fost remediată.
  • Am eliminat și eroarea din cauza căreia atașamentele din mesaje cu ofertele de la piață dispăreau uneori când se trimitea un răspuns.
  • La încercarea de a folosi un obiect de reducere a timpului de producție la o clădire nevalidă apărea o eroare internă. Acest lucru a fost remediat.
  • Uneori, butonul de expansiuni dispărea din meniul de construcții. Eroarea a fost remediată.
  • Indicatorul de "construcție nouă" din meniul de construcții nu dispărea uneori după vizionarea clădirii respective. Problema s-a rezolvat.
  • La încercarea de amplasare a unei expansiuni pentru care nu existau resursele necesare, apărea o eroare internă. Eroarea a fost remediată.

Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la luptele auto și la un nou capitol din Viitorul Oceanic. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus