Versiunea 1.142 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.142 va avea loc în data de 9 ianuarie 2019.
Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

MODIFICĂRI


Clădirea militară Școală ascunsă din Viitorul Virtual va oferi de acum înainte și un bonus în atac de 8%. În plus, am adăugat și 2 noi expansiuni pe Diamante și 1 pe medalii în această actualizare pentru jucătorii din Viitorul Virtual!

BUGURI REPARATE

  • Am rezolvat o problemă în versiunea Flash a jocului, din cauza căreia nu se reușea configurarea unei ghilde.
  • În versiunea HTML5, jocul nu mai răspundea când vă aflați în ecranul de prezentare a Campionatelor ghildelor pentru o perioadă mai lungă de timp. Eroarea a fost remediată acum.
  • Am rezolvat câteva probleme de text care afectau numai jucătorii care foloseau HTML5 în Google Chrome.
  • Atunci când se mutau clădiri în modul de construire, acestea apăreau mai întunecate în HTML5 în comparație cu Flash. Acum, atât versiunea Flash, cât și cea HTML5 arată la fel în modul de construire.


Între timp, echipa noastră de dezvoltatori lucrează la Evenimentul Forge Bowl. Intrați pe serverul nostru Beta pentru a fi la curent cu noutățile!


Vă mulțumim pentru că jucați Forge of Empires!

Dacă doriți să vă expuneți părerea despre modificările aduse, o puteți face aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires

 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus