Versiunea 1.203 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png


Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.203 va avea loc în data de 28 aprilie 2021. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ERORI ELIMINATE

  • Timpii de încărcare pentru a deschide fila „Despre” din setări erau de obicei mai lungi decât pentru celelalte. Această problemă a fost rezolvată acum.
  • După o luptă manuală în Câmpurile ghildelor, locația hărții nu rămânea centrată pe sectorul atacat. Eroarea a fost eliminată.
  • Am remediat o problemă în care raportarea unui jucător nu îl adăuga direct în lista de ignorare.
MOBIL

Aceasta este secțiunea pentru dispozitive mobile a listei de modificări. Este vorba despre lucruri pe care nu le veți vedea pe versiunea desktop a jocului sau care se referă doar la interfața sau funcționalitatea pentru mobil. Rețineți că timpul în care actualizarea pe mobil devine disponibilă depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii de browser. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă.

  • Am rezolvat o problemă în care pictograma pentru noul cristal misterios de la Insula plutitoare se activa uneori, chiar dacă nu erau disponibile cristale pentru colectare în Așezarea culturală.
  • La ridicarea nivelului pentru membrii de echipaj din Terminalul Oceanic, costurile de creștere a nivelului erau afișate cu un fundal roșu, chiar dacă erau disponibile toate resursele necesare. Problema a fost rezolvată acum.
  • Am remediat o problemă în care încercările de jefuire blocate cu succes nu erau afișate în fereastra Istoricul evenimentelor.
Dacă doriți să testați aspecte ale jocului care sunt în faza de dezvoltare, vă rugăm să vizitați serverul nostru Beta sau Programul de testare Beta pe mobil.
Pentru a vă expune părerea despre modificările aduse, dați click aici sau vizitați-ne pe Facebook! :)

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus