Versiunea 1.251 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png
Dragi regi și regine,

Actualizarea la versiunea 1.251 va avea loc în data de 1 martie 2023. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

MODIFICĂRI

  • Am schimbat numele „Pachetului consilier" în „Forge Plus" pentru a evita confuziile.
ERORI ELIMINATE

  • Unele descrieri ale bonusurilor erau prea lungi pentru caseta din fereastra Clădirilor legendare. Acum sunt mai clar afișate cu ajutorul unei bare de derulare.
  • Clasamentele pentru Arena PvP sunt acum ordonate corect, chiar și atunci când nu sunt mulți participanți.
  • Nu veți mai fi redirecționați către magazinul gol din versiunea Microsoft a jocului atunci când vă prezentăm o nouă ofertă.
  • Pictograma de bonus de deasupra Tavernei prietenilor apărea afișată și în alte orașe, chiar dacă nu puteți să vă activați bonusul acolo. Am corectat-o pentru a evita confuziile.
MODIFICĂRI PENTRU MOBIL


Rețineți că timpul în care actualizarea pe mobil devine disponibilă depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii de browser. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă.
  • Am făcut ca pachetele de abonamente din magazin să fie mai clare.
  • Unele texte informative erau prea lungi. Acum puteți vedea clar toate beneficiile fiecărui pachet.
  • Pe dispozitivele Android, unele texte erau foarte mici și nu erau aliniate corect. Acest lucru este acum rezolvat.
  • Diferite cronometre afișau un timp predefinit în timpul încărcării. Am eliminat aceste marcaje pentru a evita confuziile.
  • Aplicația nu se va mai închide atunci când urmăriți rezultatul unei bătălii automate continuate în așezarea din Egipt.
Pentru a vă expune părerea despre modificările aduse, dați click aici sau vizitați-ne pe Facebook!

De asemenea, am început să sărbătorim cea de-a 11-a aniversare pe serverul Beta cu un nou eveniment. Testați-l din timp!

Dacă doriți să testați alte aspecte ale jocului care sunt în faza de dezvoltare, vă rugăm să vizitați serverul nostru Beta sau Programul de testare Beta pe mobil.

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus