Versiunea 1.256 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png
Actualizarea la versiunea 1.256 va avea loc în data de 10 mai 2023. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:

ÎMBUNĂTĂȚIRI

  • La trecerea cu mouse-ul peste Primărie, se afișa „Bonus zilnic". Cum la alte clădiri se afișează numele lor acolo, am schimbat denumirea și în acest caz.
  • În Sistemul Castel, nu se vedea ce oferă Cufărul zilnic, dacă era gata de colectare. Acum am adăugat un pop-up care afișează această informație.

ERORI ELIMINATE

  • Ați încercat să deschideți un pachet de Puncte Forge și apoi să și cumpărați câteva în același timp? Atunci probabil că ați întâmpinat o problemă, pe care acum am rezolvat-o!
  • În fereastra de misiuni, dacă exista o misiune cu două opțiuni de câștig, cealaltă opțiune era permanent dezactivată atunci când închideați fereastra de confirmare. Acum eroarea chiar s-a rezolvat.

MODIFICĂRI PENTRU MOBIL

Rețineți că timpul în care actualizarea pe mobil devine disponibilă depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii de browser. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă.

  • În Taverna prietenilor, încărcarea ferestrei de bonus poate dura foarte mult timp. Acum se va încărca mai repede.
  • Donarea de bunuri către Tezaurul ghildei era uneori un pic ciudată, mai ales pentru că suma nu era aliniată corect în câmpul de text. Acum este corectă.
  • Uneori, la începutul jocului, se descărca un fișier care nu era necesar. Descărcarea nu se va mai declanșa în această fază timpurie.

De asemenea, vă oferim mai multe detalii cu privire la ceea ce lucrăm în prezent. Continuăm să îmbunătățim Evenimentul de vară pe Beta și lucrăm în continuare la noua eră: Titan în era spațială!

Pentru a vă expune părerea despre modificările aduse, dați click aici sau vizitați-ne pe Facebook!

Echipa Forge of Empires
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus