Versiunea 1.263 - Detalii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Lady S

Community Manager
Membru personal
newlogo1.png

Actualizarea la versiunea 1.263 va avea loc în data de 16 august 2023. Va exista o scurtă perioadă de nefuncționare în timpul actualizării și ne cerem scuze pentru orice neplăcere cauzată de aceasta.

Mai jos, puteți consulta lista modificărilor:


ERORI ELIMINATE

  • Titan în Era spațială
    • Deblocarea unui nou nivel pentru Clădiri legendare nu era afișată în ecranul de informații. De acum înainte, acesta va afișa întotdeauna nivelul corect de deblocat.
    • Vă lipseau câteva puncte în clasament? Din păcate, nu primeați niciun punct atunci când foloseați bunuri pentru a debloca noi niveluri ale Clădirilor legendare. Acum le veți primi, iar punctele care vă lipseau s-au adăugat automat deja.
    • Textul pentru Teritoriu de explorare era prea lung, dar acum se potrivește perfect în fereastră.
    • Am observat ceva ciudat la misiunile "Mai multe hidrocarburi". Acestea menționau hidrocarburi reciclate și au fost corectate.
    • Ați ajuns deja la misiunea finală? Dacă da, probabil ați observat că a fost completată imediat! Acest lucru nu este, desigur, intenționat și am schimbat ultimele 2 misiuni pentru a preveni această problemă.
  • Clădiri
    • Clădirile în lanț puteau afișa o valoare greșită a bonusului, dacă elementul era dintr-o altă epocă. Acum se potrivesc mai bine.
    • Piesele lanțului Șarpelui afișau o cerință conform căreia trebuiau să fie plasate în fața Statuii șarpelui cu pene. Acest lucru este, bineînțeles, incorect și acum se afișează că trebuie plasate în spatele acesteia.
    • Vraciul a folosit niște vrăji ciudate pentru a intra în caruselul de producție greșit. Noi i-am retras privilegiile magice și l-am mutat în cel corect.
    • În timpul reconstrucției sau al vânzării puteați interacționa cu pictogramele de deasupra clădirilor. Acest lucru nu mai este posibil.
  • Probleme de afișaj
    • Filele misiunilor puteau să dispară brusc. Eroarea a fost remediată.
  • Așezări culturale
    • Aveați dificultăți în finalizarea așezării? Bug-ul respectiv a fost eliminat.
  • Misiuni
    • La un moment dat, misiunile de poveste nu apăreau. Acum ele apar normal.
    • Seria de misiuni a Oracolului apărea de două ori pentru unii jucători. Acest lucru nu se va mai întâmpla.
MODIFICĂRI PENTRU MOBIL

Rețineți că timpul în care actualizarea pe mobil devine disponibilă depinde de magazine și poate fi la câteva zile după lansarea versiunii de browser. Deci să nu fiți surprinși dacă nu vedeți actualizarea pe dispozitivele mobile încă.
  • General
    • Palatul Sunhaven arăta bine, dar lipsea ceva: animația! Am adăugat-o acum.
    • De asemenea, am adus câteva îmbunătățiri generale de stabilitate în aplicație.

De asemenea, vă oferim mai multe detalii cu privire la ceea ce lucrăm în prezent. Evenimentul toamnei a fost lansat pe Beta! Este asemănător cu evenimentul Natură sălbatică, dar are și câteva completări interesante. Luați-vă lingurile de lemn și de aur și câștigați această competiție de copt bunătăți!

Pentru a vă expune părerea despre modificările aduse, dați click aici sau vizitați-ne pe Facebook!

Echipa Forge of Empires
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus