vizitarea legendarelor

Sonarvi

Well-Known Member
cred ca ar fi bine ca atunci cand verific lista legendarelor la care am contributii, si dau viziteaza pe una din ele, sa imi apara o fereastra cu legendara, la fel ca in cazul in care dau click pe iconita de cl.legendare din bara de prieteni/vecini/ghilda si vizitez una din cl.leg....... adica sa nu ma mai trimita sa vizitez orasul respectivului jucator, ci doar sa imi afiseze legendara pe care am vrut sa o vizitez deasupra listei cu contributii.
astfel cand am 10 pagini cu liste de contributii, si urmaream spre exemplu pagina 5, si dau sa vizitez una din legendarele alea, sa nu ma mai trimita inapoi la pagina 1 cand revin in orasul meu
sper ca s-a inteles :)))
 

DeletedUser9966

Guest
Salut!
Se pare că dorința ți-a fost îndeplinită. La ultima actualizare făceai referire, corect? :D
 

Sonarvi

Well-Known Member
nu chiar...
vreau ca atunci cand deschid lista contributiilor mele si vizitez una dintr cl. legendare din lista, sa imi deschida la fel ca in print screenurile atasate (sa ramana fereastra de contributii deschisa, si sa deschida deasupra fereastra cu legendara, fara sa ma trimita in orasul jucatorului caruia i-am cotizat)
 

Atașamente

  • 1.jpg
    1.jpg
    645,7 KB · Vizualizări: 4
  • 2.jpg
    2.jpg
    569,8 KB · Vizualizări: 4
Sus