Voucher

  • Autor subiect DeletedUser2045
  • Data de început

DeletedUser2045

Guest
Ca urmare, luând în considerare viitoarea îmbunătățire a Legendarelor, jucătorii care au în oraș Statuia lui Zeus, Catedrala din Aachen sau Castel del Monte vor primi un voucher (unul pentru fiecare clădire, astfel că dacă aveți toate cele 3 clădiri veți primi 3 vouchere), care va putea fi folosit când limita de niveluri va fi eliminată. Un astfel de bon vă va permite să creșteți acea clădire cu un nivel, fără alte costuri. Voucherele vor fi adăugate în curând în inventar.

Propunerea mea posibilitatea de a primi un voucher la schimb pentru un set complet de planuri la o cladire legendara. in acest fel se rezolva si problema cu dubluri, tripluri ...
 

DeletedUser6079

Guest
gandesti ce-a ce spui?pai cum ar fi ca sa ai 3 vauchere si cum spui tu sa ne cada 3 cladiri legendare gata bune de construit? fara sa dai m\f\jaf ce crezi ca totul se rezolva asa pur si simplu?dai drumul la motivat si finisat sau la donat puncte nu astepta sa-ti dee cineva ceva gata facut fara munca
 

DeletedUser2045

Guest
Te rog sa respecti jucatorii pe forum.
Sa fiu mai explicit, am amplasat o cladire legendara in oras. Intre timp am primit planuri cat sa o mai pot amplasa de 5 ori.
Propunerea este ca in schimbul unui set complet de planuri la o cladire pe care o am deja amplasata in oras, sa primesc un voucher care sa-mi permita sa ridic cu inca un nivel cladirea respectiva.
1 set de dubluri = 1 voucher

Asa scapam de dublurile si de planurile pe cere oricum le avem si nu le mai folosim.

Cladire legendara.jpg
 

DeletedUser6083

Guest
Eu sunt PRO..dar e greu de crezut ca se va implementa..ar avantaja mult pe cei care joaca fara diamante..si.....
 

DeletedUser6079

Guest
contra si nu te-am jicnit cu nimic doar ca asa ar fi prea simplu de jucat pai tu din cate vad ai dubluri cat sa ridici cladirea legendara de 5 ori dar gandestete ca tu de exemplu ai cladirea la nivel 10 si intre timp iti mai cade inca un set de planuri de la aceasi cladire legendara si tu zici ca vrei in schimbul lor cate un nivel ....atunci tu vei avea nivel bonus contra tuturor si ar dezechilibra jucatori care nu il pot avea
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, am sa va rog discutiile intre jucatori sa le continuati in privat.
Multumesc.
 
Sus