Voucherele

DeletedUser

Guest
Salutare. Am si eu o intrebare: ce sunt voucherele si cum fac rost de ele?
 

DeletedUser2117

Guest
Buna ziua,
voucherele pentru Cladirile Legendare pentru un nivel in plus la Catedrala din Aachen, Statuia lui Zeus și Castel del Monte au fost adaugate în oras odată cu versiune 1.29, dacă aveți clădirile în oras.

O zi buna si spor la joc!
 

DeletedUser

Guest
Dar eu cand am inceput jocul era versiunea 1.31. Asta inseamna ca doar acei oameni au primit vouchere care deja jucau jocul cand a fost adaugata versiunea 1.29 ?
 

DeletedUser2117

Guest
Da,
daca aveati una din cele trei Cladirile Legendare, Catedrala din Aachen, Statuia lui Zeus și Castel del Monte constuite cand a fost adaugata versiunea 1.29 primeati cate un voucher pentru fiecare cladire.

Spor la joc!
 

DeletedUser5234

Guest
Salut ! Si ceilalti care au intrat in joc mai tarziu de ce nu beneficiaza de acest bonus ? Ar fi corect ca odata implementata aceasta regula sa primeasca toti. De ce cei care au intrat in joc odata cu, sa spunem versiunea 1.28, care nu au adunat planuri pana la implementarea regulii nu primesc vouchere ? Multumesc!
 

DeletedUser5468

Guest
Este o întrebare la care nu îți pot răspunde.
Roagă un moderator, sau fă un tichet la suport pentru mai multe întrebări.
 

DeletedUser8891

Guest
Salut ! Si ceilalti care au intrat in joc mai tarziu de ce nu beneficiaza de acest bonus ? Ar fi corect ca odata implementata aceasta regula sa primeasca toti. De ce cei care au intrat in joc odata cu, sa spunem versiunea 1.28, care nu au adunat planuri pana la implementarea regulii nu primesc vouchere ? Multumesc!

Beneficeaza eu pot sa fac de ex babel la niv 11 dar nu mi-l trebuie si eu joc din versiunea 1.36
 

DeletedUser5468

Guest
Voucherele se primesc doar la Zeus, Del Monte și Aachen, nu și la Babel, tu te referi la setul complet de planuri, poate...
Acele vouchere deblochează un nivel întreg și îl completează cu puncte forge dragă BlackDevil.
 

DeletedUser8891

Guest
Voucherele se primesc doar la Zeus, Del Monte și Aachen, nu și la Babel, tu te referi la setul complet de planuri, poate...
Acele vouchere deblochează un nivel întreg și îl completează cu puncte forge dragă BlackDevil.

:/ asta chiar nu stiam atunci mai trb 2planuri si pot raspund la intrebarea de mai sus :)
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,
voucherele pentru Cladirile Legendare Catedrala din Aachen, Statuia lui Zeus și Castel del Monte au fost adaugate in inventar numai jucatorilor care aveau construite cand a fost adaugata versiunea 1.29. daca ati construit ulterior una din cele trei cladiri aceste vouchere nu se vor mai oferi din cauza ca la momentul respectiv a fost o promotie.

O seara frumoasa si spor la joc!
 
Sus