Conținut recent de AdyGiii

  1. Puncte Castel la schimbul de bunuri din inventar la Comerciantul de Antichități..cred că sunt probleme?!

    Mulțumesc frumos pentru răspuns! M-am lămurit despre ce este vorba și este așa cum spui. Am interpretat eu greșit si am confundat anumite simboluri din joc.
  2. Puncte Castel la schimbul de bunuri din inventar la Comerciantul de Antichități..cred că sunt probleme?!

    Mulțumesc frumos pentru raspuns. Probabil ca asta este , dar nu mi-am dat seama singur. Am confundat PC cu bonusul.
  3. Puncte Castel la schimbul de bunuri din inventar la Comerciantul de Antichități..cred că sunt probleme?!

    Mulțumesc frumos! Nelamurirea este incercuită pe poza.
  4. Puncte Castel la schimbul de bunuri din inventar la Comerciantul de Antichități..cred că sunt probleme?!

    Atunci de ce afiseaza pe albastru Puncte Castel functie de cat de valoroase si la ce interval faci schimbul intr-un chenar pe fond albastru? Pana ceva timp in urma primeam ca am urmarit periodic actualizarea lor? Deci am inteles nu se mai dau, dar atunci ce reprezzinta puncrtele in chenar care...
  5. Puncte Castel la schimbul de bunuri din inventar la Comerciantul de Antichități..cred că sunt probleme?!

    Bună ziua! De cateva zile urmaresc actualizarea numarului de Puncte Castel in urma Schimbului la Comerciantul de antichități și observ ca nu mai are loc, altfel la un schimb de 7 bunuri/24h ar trebui sa se adune așa cum am avut afisat peste 3000 de Puncte Castel (PC) și ca să vezi nu se intampla...
  6. CONCURS - Loterie pe forum - IULIE 2021

    1969
  7. RESETARE UZURĂ ÎN CÂMPURILE DE LUPTĂ ALE GHILDELOR

    Da, ai dreptate, la asta nu m-am gândit...mulțumesc pentru comentariu!
  8. RESETARE UZURĂ ÎN CÂMPURILE DE LUPTĂ ALE GHILDELOR

    VĂ ROG FRUMOS DACĂ SUNTEȚI DEACORD CU UNA DIN VARIANTELE PROPUSE VOTAȚI ÎN SONDAJUL DE MAI SUS. MULȚUMESC!
  9. RESETARE UZURĂ ÎN CÂMPURILE DE LUPTĂ ALE GHILDELOR

    Bună ziua (seara)! Am mai încercat cândva sa aduc în atenția celor ce administrează acest joc ora la care se resetează uzura in Câmpurile de Luptă ale Gildelor. Având în vedere că majoritatea jucătorilor sunt persoane care au cel puțin un job, dacă vrei sa ai o activitate în echipă cu colegii de...
Sus