Conținut recent de Mirela127

  1. Negustorul de antichitati

    Am verificat acum si imi cer scuze. Asa este
  2. Negustorul de antichitati

    Cum putem sa deblocam butonul nu pare activ. Am intrat chiar acum in inventar si nu poate fi dezactivat
  3. Negustorul de antichitati

    Buna ziua Nu sunt de acord sa nu mai putem vinde cladiri care le castigam in mod repetat ci doar a celor care se iau de la Port (azteci, egipteni, etc..) La fel, si pentru alte cladiri care unora poate li se par neesentiale dar altora le sunt folositoare. Ni se reduce drastic astfel puterea de...
  4. Înlocuitor (account sitter)

    Propun mai simplu, sa apari vizibi/invizibil daca esti sau nu pe joc printr-o bolduire a ID-ului in lista ghildei. Astfel poti vedea daca nu vrea sa raspunda apelului echipei sau nu este intr-adevar.
  5. imbunatatiri oras si GBG

    De acord si eu
  6. Se va renunța și la câmpuri curând

    Si eu sunt de acord ca este un dezechilibru sa pui pe aceeasi harta ghilde care nu au numar echivalent cat de cat de jucatori. Statistic ar trebui sa se tina cont si de urmatoarele aspecte : - numarul de jucatori activi GBG din totalul ghildei - numarul de membri ai ghildei pentru a evita ca o...
  7. Fuziune ghilde

    Ar fi interesant ca doua ghilde sa poata fuziona cu insumarea bunurilor din tezaur. Ca sa se evite abuzurile ar putea fi impuse reguli ca de pilda : - fuziunea sa se faca maxim odata pe an - o ghilda sa poata fuziona o singura data. Noua ghilda sa nu mai intre sub beneficiul acestui procedeu de...
  8. GBG- jurnal de evenimente

    Da, si eu sunt de acord cu aceasta propunere
  9. CONCURS - Loterie pe forum - DECEMBRIE

    2003
  10. Discuții despre versiunea 1.102

    Versiunea 1.102 nu a rezolvat prioritizarea motivarii Conacului Lordului. S-a anuntat ca acea versiune rezolva problema insa problema de fapt nu a fost rezolvata. Se cunoaste acest lucru de catre dezvoltatori ?
  11. Discuții despre versiunea 1.61

    Buna seara Am studiat noua mesagerie si mi se pare ca a fost "stricat" un lucru bun pentru a il transforma in ceva mai slab.... Faptul ca mesajele noi nu sunt evidentiate te face sa te pierzi intr-o circulara in care scris marunt ora si emitentul, cu greu poti stabili de unde incepi sa lecturezi...
  12. Discuții despre modificarea orei calculului zilnic

    Sunt de acord si mi se pare calea cea mai binevenita pentru a rezolva aceasta dilema !
Sus