Conținut recent de slvtdr

  1. Discuții despre Evenimentul Forge Bowl 2023

    Va multumesc pentru sugestii. Am incercat in fel si chip. Doar spre seara am reusit sa intru. Spor!
  2. Discuții despre Evenimentul Forge Bowl 2023

    Ar fi minunat daca misiunile zilnice ar functiona. Nu se deschide sectiunea respectiva.
  3. Discuții despre Evenimentul verii 2022

    La navigare daca inchei cu trei puncte (sau doua) si pe harta mai ai de parcurs unul, pe harta urmatoare nu se mai fac cu vasul cei doi (unu) pasi ramasi.
  4. Concurs pe forum: Joc de asociere a cuvintelor

    conexiuni
  5. Colectare Alcatraz

    Multumesc frumos! Acum am fost mai atent. Mi-am facut un inventar: am primit 3 banditi si alte doua unitati. Toate cele bune!
  6. Colectare Alcatraz

    Da.
  7. Colectare Alcatraz

    Seara buna! Eu nu am vazut nicio unitate primita la nivelul 1 si 2 desi imi arata +4...... Am verificat la unitati libere si nu am indentificat nicio unitate. Pana la urma se primesc unitati? Multumesc. Numai bine!
  8. Ticket pt.suport

    Buna seara. Desi am primit mesaj ca l-am ajutat pe GEO689 sa ajunga la nivelul 10 la cladirea legendara Aachen nu am primit cele 645 de puncte forge, medaliile...
  9. jefuire vecini

    Cum poti sa fi jefuit cand ai scutul activ?!
  10. CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

    La Forge of Empires imi plac evenimentele, cladirile legendare. Sarbatori cu bucurie! La multi ani!
  11. BUG Misiune

    Buna dimineata. Lumea: Brisgard. Nu pot continua evenimentul. Cerinta: trimite iscoade intr-o provincie. Acum mai bine de 24 de ore am trimis in 7 provincii si jocul nu inainteaza. Am cheltuit din resurse peste 100.000 de monede. Astfel de "piedici" (trimite iscoade si ...) am intampinat si in...
  12. Intrebare

    Bine, multumesc. Insa nu am primit expansiunea pentru victorie.
  13. Intrebare

    Buna ziua. Am trecut la Evul Mediu Mijlociu si desi s-a facut precizarea ca am posibilitatea sa-mi maresc teritoriul cu 2 parcele, nu apare acest aspect la expansiune pentru victorie.
Sus