Rezultate căutare

  1. -Otilia-

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2021

    1800
  2. -Otilia-

    Gbg

    =))))))))))))))))))..lasati omul in lumea lui..
  3. -Otilia-

    Cristale nesemnalizate

    :D:D
  4. -Otilia-

    Foe helper

    =)))) pana nu va bateti nu va lasati ..
  5. -Otilia-

    Gbg

    cassander ..esti intr-o mare eroare..citeste ce scrie vali ..ca iti explica foarte corect...sansa respectiva de 96% se aplica la fiecare lupta in parte ..nu are legatura cu nr total de lupte..deci pt fiecare lupta ai sansa de 96% sa nu iei uzura ..dar si nesansa de 4% sa iei uzura ....nu e...
  6. -Otilia-

    Discuții despre versiunea 1.201

    pe bune.. o fi si asta o strategie sa ne lasam lehamite de gvg si sa ne axam tot mai mult pe gbg..?:rolleyes:
  7. -Otilia-

    Discuții despre versiunea 1.201

    ai gasit cheia la lacat ? :))..blochezi sa nu le vinzi..si deblochezi sa le poti vinde..care-i problema ?:)))..e un lucru bun ca le putem inchide ;)
  8. -Otilia-

    Discuții despre Evenimentul de primăvară 2021

    =))))))) pestii saritori sunt cel mai bun bonus ..care-i problema ?:)))))))))))))))))))
  9. -Otilia-

    Crestere nivel Statuie de Onoare

    Catadan ..doreste sa faca o legendara din aceasta statuie de onoare ..care sa duca si la nivel 200.daca se poate..la insistentele lui am intrat aici sa dau "amploare" discutiei....spunandu-mi si eu parerea ca de fapt ..nu prea are valoare aceasta statuie ..fara acele bonusuri de atac dupa care...
  10. -Otilia-

    CONCURS - Loterie pe forum - MAI 2020

    666
  11. -Otilia-

    Bonusuri pentru jefuire

    :))))))))))))
  12. -Otilia-

    Bonusuri pentru jefuire

    :))))))))))))
  13. -Otilia-

    Bonusuri pentru jefuire

    Tomita :))..ne-ai enervat rau...nu stiu ce cladiri ai ...dar ca sa pierzi un singur nivel la o cladire de 150 :)))..din cauza unui amarat de atac pe care il dai tu :)))..e total deplasat...Am apreciat la acest joc..faptul ca nu se pierde prea usor ceea ce construiesti in timp...spre deosebire de...
  14. -Otilia-

    Bonusuri pentru jefuire

    :D :D:D
  15. -Otilia-

    Discuții despre noile obiecte de la Comerciantul de antichități

    Modernizarile la altar sunt extraordinare..in conditiile in care ne-am scos toate altarele sa punem atac :))))..in afara de pachet colos..nu vad nimic bun din se s-a adaugat acum..
  16. -Otilia-

    CONCURS - Loterie pe forum - IUNIE

    3011
Sus