Rezultate căutare

  1. Motivări/finisări după termenul cel mai apropiat de colectare

    Eu am rămas de-a dreptul siderat când mi-am dat seama că motivările și finisările nu se fac pentru construcțiile al căror termen de colectare e cel mai apropiat. Asta e o glumă? Am înțeles că jocul e din 2012 sau 2013.
  2. Discuții despre versiunea 1.185

    Se acordă prea multă importanță funcției de stocare clădiri. Degeaba a venit des pe roată. Între pachetul de selecție Sălașul corbilor și Funcția de stocare clădiri, nu o să aleg niciodată Funcția de stocare clădiri. Nici între Postul de pază și Funcția de stocare clădiri nu o să aleg Funcția de...
  3. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Am vândut clădiri de bunuri.
  4. Opțiuni de căutare în secțiunea ”Piață”

    Sunt jucători care au peste zece pagini de oferte și care, dacă vor să vadă dacă au un anumit bun într-o ofertă, trebuie să ia paginile la rând și să vizualizeze toate bunurile pe care le-au pus pe piață. Poate că la zece pagini nu durează foarte mult, dar la optzeci - o sută chiar durează. După...
  5. Spamarea chatului

    Și care să se vadă. Nu să se piardă printre mesaje în 5 minute.
  6. Spamarea chatului

    După părerea mea, e doar o părere, chatul ar trebui să fie pentru anunțuri. Chiar daca se cheamă ”chat”. Faptul că se cheamă ”chat” contrazice părerea mea, conform căreia acesta ar trebui să fie pentru anunțuri. Dar lucrurile care apar pe chat (conversații private, monologuri care nu au legătură...
  7. Spamarea chatului

    Salut, Tu dai ignore, dar nu ți se văd anunțurile. Eu am anunțuri de recrutare în ghildă, pentru cereri de prietenie, pentru schimburi de bunuri s.a. Degeaba dau ignore. Eu nu mai văd mesajele jucătorilor cărora le-am dat ignore, iar jucătorii pe care îi targetez eu nu văd mesajele mele...
  8. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Participând la GBG, îmi cer scuze.
  9. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Salut, Funcția asta este foarte greu de dobândit în joc. Eu m-am logat prima dată acum 113 zile. În 113 zile, participând la EG, GVG, eventuri (finalizate) și misiuni am dobândit-o de patru ori. Să zic că am uitat o dată și am dobândit-o de cinci ori. Mi se pare mult prea puțin, în raport cu...
  10. Opțiuni de căutare în secțiunea ”Piață”

    Salutare, Propun ca opțiunile de căutare după ofertă și nevoie care există acum în secțiunea ”Piață”, subsecțiunea ”Schimb comercial” șă existe și în subsecțiunea ”Ofertele mele actuale” ale aceleiași secțiuni ”Piață”. Vlad
  11. Spamarea chatului

    Salut, În primul rând noi doi nu suntem frați. În al doilea rând te-aș ruga, pe viitor, să nu mai îmi spui ce să fac. În al treilea rând și cel mai important, publicarea pe chat a vremii din Brașov nu este ceva normal. Dacă tu crezi că este ceva normal, ia-te de mână cu jucătorul respectiv și...
  12. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Eu nu știu câte zeci de funcții de stocare clădiri ai obținut tu în ultimele luni ca să scrii că jocul oferă destule opțiuni pentru a le dobândi. Eu am obținut patru și am făcut și EG, și GBG, și misiuni zilnice și eventuri. Jocul oferă destule opțiuni ca să dobândești funcție, dar NU oferă...
  13. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Participâd la zeci de misiuni și eventuri, de care vrei tu.
  14. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Contra! În patru luni am obținut de patru ori funcția de stocare clădiri. Și am zeci de clădiri.
  15. Spamarea chatului

    Pentru mine spam înseamnă să scrii pe chat orice lucru care nu are legătură cu jocul. Cum e vremea la Brașov, de exemplu.
  16. Funcția de stocare clădiri să poată fi cumpărată

    Salutare, Propun ca funcția de stocare clădiri să poată fi și cumpărată, cu monede sau cu diamante, nu doar obținută drept recompensă. Vreau să bag trei clădiri în inventar și nu pot, iar șansele de a obține funcția de stocare clădiri de trei ori, într-un termen rezonabil (de câteva zile)...
  17. Spamarea chatului

    Și încă un lucru: voi ce păreri schimbați la GVG? Despre ce sectoare ați mai pierdut?
  18. Spamarea chatului

    Și să mai știi un lucru: decât codaș la oraș, mai bine în satul tău fruntaș.
  19. Spamarea chatului

    Mike, tu ești un jucător cu nume, într-o ghildă care cam tot cade in clasament. Unu la mână. Doi la mână: am fost invitat să intru în ghilde care sunt peste ghilda ta în clasament. Așa, ”no name”.
Sus