Rezultate căutare

  1. Cufarul de recompense de la mijlocul eventului a disparut?

    salutari, ati observat si voi sau doar mie mi s-a intamplat. nu mai am cufarul de la mijlocul eventului care te ajuta la urmatorul event cu acel pachet extra la urmatoarea cladire. din ce imi pot da seama s-a cam dus sansa la lv max la cladirile event. Sa inteleg ca trebuie sa bagam ceva banuti...
  2. EG

    Salutari, as avea o propunere pt EG, nu stiu daca a mai fost asa ca voi incepe eu: daca se poate si se ia in considerare de catre cei de la foe, sa se mareasca numarul de etaje la EG, doar ca primele 4 etaje sa fie luate in considerare in acel clasament al ghildelor. Pur si simplu fiecare...
  3. Ce extensii sunt legale si "daca" sunt legale?

    Salutari, vin cu o intrebare catre admini sau cei care sunt cunoscatori. FOE Helper, Forge Commander, FOE Info, FOE Power Tools sunt extensii legale? Am voie sa joc cu ele instalate? Se ia ban? Mersi
  4. Data si ora cand pui pf la o CL

    Salutari, daca se poate sa se implementeze o mica linie de text, unde sa se poata afisa data si ora cand pui pf la o cladire legendara, atunci cand ai lista cladirilor legendare de la primarie, nu din circulare unde deja apare. Sa apara dupa numele cladirii sau dupa nr de pf puse, si data cand...
  5. Buton "Ajuta toti prietenii/toti membrii ghildei"

    Salutari, o propunere as avea pt cei care se joaca si nu au timp foarte mult, as dori daca se poate sa se implementeze un buton prin care sa se motiveze/finiseze orasele tuturor prietenilor din lista fara a apasa la fiecare in parte. La fel s-ar putea implementa si pt taverne. Acum vedem daca...
Sus