Rezultate căutare

  1. cresterea punctelor la Expeditia Ghildelor

    Ce determina, cresterea punctelor cu care se contribuie la Expeditia Ghildelor, considerand ca sau executat cele 5 nivele de dificultate 80/64 ?
  2. Cum se stabileste rangul jucatorului

    Ce actiuni stabileste rangul jucatorului ?
  3. Desfiintarea unei lumi

    Cun se face desfiintarea unei lumi, din greseala am activat tasta East-Nagach si sa deschis lumea E si sta activata de 1 luna.
  4. Jocul acesta

    Bunaziua, Va rog, (daca este posibil) sa-mi spune-ti, cand a fost lansat acest joc, in ce an ? multumesc !
  5. Permis de aur de eveniment

    Revin cu o intrebare, probabil ca nu am fost inteles, ieri 30.01.24 am cumparat un permis de aur de eveniment, si intreb, nu trebuia sa contina si optiunile urmatoare... Spatiu mai mare de depozitare al PF-urilor si Colectare gratuita a produselor finale a orasului....
  6. schimbarea ghildei

    vreau sa schimb ghilda care este procedura
  7. Pavilion

    Am colectat o cladire -Pavilion- care da 3200 fericire si mai scrie - +12% Colectare de provizii - nu am mai intalnit asemenea articol ? ce face el colecteaza proviziile si unde le depune sau cum functioneaza aceasta cladire?
  8. Evenimentul fratiei

    Care este cauza ca la Evenimentul Fratiei, la mine in oras, a ramas blocat de o sptamana, se invarte fara sa mai avanseze cu toate ca supraveghetorii sunt la maxim, am mai cumparat timp de doua ori dar nu sa intimplat nimic, se poate remedia ? ce pot face eu ?
  9. Expansiunea !

    In 27.07.23 am jucat in teritoriul Viitorul Arctic unde am castigat batalia in provincia Qaniit, aceasta provincie avea ca premiu o expansiune, cand m-am intors in orasul meu acea expansiune nu a fost depusa in locatia expansiuni. Oare se mai poate recupera expansiunea ? Oare din ce cauza sa...
  10. Platforma de rachete

    Cum se manevreaza, platforma lansatoare de rachete, sa trimita racheta unde doresti, nu am vazut nicaieri explicatii
  11. Piata de produse

    Cum a reusit un jucator, sa adune mii de unitati din acelas produs, pentru a face schimb la piata de produse. Cum poate un jucator sa detina mii de unitati dintr-un produs, produs care se regaseste doar peste 2 sau 3 epoci mai avansate decat epoca primariei lui ? Si eu am bagat multi bani in...
  12. Fantana dorintelor

    Cum se pot procura sau castiga fragmente din fantana dorintelor sau a tineretii ?
  13. Intrebare

    Azilul abandonat, are fericire cu minus 500 pe culuare rosu , ce inseamna aceasta, ce efect da acest semn ?
  14. intrebare

    cum se motiveaza o cladire ?
  15. Disparitie bunuri

    Am facut schimb de materiale dar in inventar nu se gasesc acele bunuri care leam capatat la schimb. Cum este posibil acest fapt poate cineva sa-mi explice ?
  16. Intrebare despre joc

    Dece un jucator poate sa-mi atace orasul seara de seara si eu nu pot sa fac asta ? Elena2 nr.2863 seara de seara de o saptamana imi ataca armata bineinteles castigand lupta pentru ca lupta cu cate 2 luptatori eu nu pot sa atac orasul ei. Pote sa-mi spuna cineva ce trebuie facut ?
Sus