Rezultate căutare

  1. Update statuie de onoare și drum

    Catadan TE SUSTIN !!!! SUSTIN IDEEA TA !!! @Dumi20 chiar si pe tine te sustin ,in ciuda faptului ca te loghezi pe conturi suport in B ,in ciuda faptului ca ai facut suport in B si apoi ai sters contul principal,spionaj ,etc ,etc ,etc ...totusi am intelegere pentru tot ce ai facut si nici nu pot...
  2. CONCURS - Loterie pe forum - AUGUST

    4680
  3. Protectie oras

    Daca un jucator foloseste protectia pentru oras ,ar fi corect sa nu poata ataca pe durata protectiei ...sunt multi care activeaza protectia si ataca pe toata lumea pe urma .
  4. GVG-ghilda eliminata de pe harta

    Am si eu o propunere in legatura cu gvg`ul ... In momentul in care o ghilda este scoasa de pe harta ,logic si corect ar fi sa nu mai poata intra inapoi 1-2-3-7 zile ... Astfel, ghilde precum cele cu care ne razboim nu mai profita de miscari pe harti.... ii scoti in stanga dupa ce mutasera chiar...
  5. SCRIPT !

    Da,eu am verificat ...am o metoda unica de a castiga in GVG ... Imi aprind o tigare ,tinand cont ca nu sunt emotiv si am sange rece ,dusmanul devine o prada usoara si bineinteles asediez dupa bunul plac ... dupa ce sting tigarea se termina gvg iar ghilda adversa sta tirata pana pe la 21:30 sau...
  6. Numai pentru Simona.

    Mai e putin si se face 1 an de cand am postat aici si inca am aceeasi vecini ...pacat ca nu ne schimbati mai des intre noi , jocul ar fi fost cu cel putin 30% mai atractiv de cat este acum :(
  7. GVG

    *Ar trebui sa faceti in asa fel incat sa scoateti limita de mutari a capitalei in GVG sau sa o mariti de la 1 mutare pe zi la 3 mutari pe zi ,astfel incat guildele mici sa aiba sansa de a crea probleme guildelor foarte mari care au monopol pe harti. (evident actiunea pe server se va tripla...
  8. Discuții despre noul clasament

    ...cred ca era mai bine daca punctajul in lupte se calcula doar contra vecinilor ca sa nu ne trezim cu roboti din astia care joaca non stop si fac pacanele la greu. Dau in scris ca pe B , livy o sa fie pe locul 1 ,dormea pe sectoare la pacanele si cred ca Ar trebui sa scoateti din clasament...
  9. PvP-în viitor

    -fiecare jucător să poată provoca un alt jucător la război,duel chiar dacă aceștia nu sunt vecini; buna ideea asta ,ma intreb daca ar avea curaj vreun jucator in B sa accepte duel cu mine :D ,stiut fiind faptul ca bat tot B`u in sir indian !!scuzati-mi lipsa de modestie !!! @silvia trebuie sa...
  10. Discuții despre modificarea orei calculului zilnic

    E foarte buna schimbarea daca e sa luam in calcul ghilde mici cu ambitii mari gen carpatia ,anb sau legiunea ...atat cele 3 enumerate cat si multe alte ghilde au o sansa de "parte in parte" cu fortele adevarate din FOE si anume NN,plus ca GVG`ul nu se mai termina in 15minute asa cum se intampla...
  11. Discuții despre versiunea 1.55

    @ walluso : iti trebuie premium si la san marco ...adica in loc de 90 colectari ,pt tine trebuie schimbat jocu la 150-200 de colectari ca sa nu mai fie "bug" :D
  12. Numai pentru Simona.

    Ar trebui sa faceti in asa fel incat primii 2000 de jucatori din clasament sa fie mai des repartizati in noi vecinatati. Ar fi mai atractiv jocul daca macar odata pe luna ne schimbati aleatoriu si nu cred ca ar fi prea mult de munca pentru INOGAMES. Am aceeasi vecini de 4 luni si deja a...
  13. Fericirea influenteaza atacul ?

    Da,ms mult...tocmai am facut si ticket ca sa fiu sigur...si am primit acelasi raspuns.
  14. Fericirea influenteaza atacul ?

    Sal , am nevoie de o informatie referitoare la atacuri... Daca am numai case+cazarme de interventii si populatia furioasa ,imi va influenta puterea de atac ? sa zicem ca am 300% atac ,cate procente se pierd datorate populatiei furioase ?! (daca se pierd)
  15. puncte forge contra bunuri

    Atat timp cat sunt 2 jucatori activi este permis schimbul de bunuri pe pf ,de ce nu ar fi ? fiecare se dezvolta in felul lui prin schimbu asta si jocul evolueaza spre bine daca sunt mai multi jucatori. cei de level mic cresc mai repede, cei mari se intaresc si este tot timpul un echilibru pe...
  16. Progresista cu trupe de Moderna si Postmoderna?e posibil ?

    oooo regina din ANB,nu stiam ca esti moderatoare,acum inteleg de ce te uraste wolluso o avea paranoi legate de tine cum a avut si vis-a-vis de mine cum ca as fi spionul tau :( pai ia fi tu atenta ,eu ma refer exact la un membru din guilda ta... Achillies care nu are cum sa ia la misiuni trupe...
  17. Progresista cu trupe de Moderna si Postmoderna?e posibil ?

    Spuneti-mi si mie care va pricepeti mai bine la jocu asta ,cum e posibil ca un jucator in progresista sa aiba 4 tipuri de unitati diferite din moderna si 1 unitate comando din postmoderna ? Sa zicem ca e avansat cu misiunile dar nu inteleg cat de avansat sa fie incat sa ii dea trupe de bataie...
Sus