Afisare uzura GBG in clasamentul activității membrilor

005baghera

Well-Known Member
revin ,
dumi eu in marte bateam in virtual cu atac dublu decat colegul din oceanic dar la lupte nu aveam nici o treime.....cu ce ma incalzeste sa ii vad si uzura? sa stiu ca eu merg la 115-120 iar cel din oceanic termina ziua cu uzura 20 facuta pe 7 tabere....chiar nu vreau un nerv in plus.....cine da doar pe tabere il 'mirosi' instant,poti pune cate statistici vrei sa ii vezi uzura,asa e facut/contruit acel caracter-un profitor,dar il ti in ghilda din diferite motive,doneaza,coordoneaza,bate pe gvg,etc.....deci statisca cu uzura ...ma lasa indiferent,ba mai mult ma lasa sa stau linistit si sa cred ca si nesimtitul din oceanic care da de 3 ori mai mult ca mine lupte desi are jumatate atacul meu si eu bat cu trupe din marte in virtual,ei bine si el are uzura de 1000,lasa ma sa gandesc asa ca altfel ma apuca oftica prea tare
 

Dumi.

Well-Known Member
Stiu dar spre exemplu lumea in care joci tu [Brisgard], e cu totul diferita de cea pe care joc eu [East Nagach]
La f multe capitole
in fine, nu e asa de important incat sa filosofam prea mult pe marginea acestui aspect.
E doar o propunere si atat.
 
Sus