CONCURS: Rămas bun, 2017! - Tema de participare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10792

Guest
Eu, Hatteras, pana sa descopar FOE imi ocupam timpul cu niste "chestii".
Multumita lui FOE am gasit un echilibru, .....
Va pup pe toti ....si LA MULTI ANI!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser8763

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult GVG si bineinteles cladirea ALCATRAZ Felicitari echipei forge pentru efortul depus in anul 2017 si multumimpentru imbunatatirile aduse mai ales GVG La multi tuturor
 

DeletedUser11275

Guest
La Forge of Empire îmi place cel mai mult că fiecare eveniment are și informații despre o anumită persoană celebră sau personaj și astfel e un mod distractiv de a căpăta noi informații.
Adio 2017, ai fost un an plin de bucurii și surprize plăcute printre care se numără și jocul FoE. Sper ca 2018 sa fie la fel de îmbelșugat și fericit ca tine. La mulți ani tuturor!
 

DeletedUser11276

Guest
La Forge of Empire....e un joc interesant, iti pune imaginatia la lucru si are o grafica placuta.
Un an nou 2018 plin de impliniri, speranta, sanatate, bucurii si ce mai are nevoie fiecare ca sa simta ca viata e frumoasa!
anulnou-12587.jpg
 

DeletedUser10699

Guest
La Forge of Empires imi plac cel mai mult discuțiile care se ivesc intr-o ghildă. Acestea fac jocul mai prietenos, plăcut si mai relaxant, înclinând un pic direcția jocului de la a nu fi prea obositor sau monoton.
Mulțumesc 2017 pentru toate amintirile amuzante si frumoase pe care mi le-ai prilejuit in alianță si sper sa mi le întipăresc în minte pentru a nu le uita in anul care urmează.
 

DeletedUser10983

Guest
La FoE imi place cel mai mult sa ma cert cu vecinii pe care ii atac !
Bye-bye 2017...welcome 2018 ... daca il mai apucam in contextul politico-social actual !
La cat mai multe scumpiri si taxe !!!
 

DeletedUser3734

Guest
Îmi place Forge of Empire pentru ca reușește mereu sa surprinda cu lucruri noi și sa ma tine în priza după atâția ani.

Cat despre urări, va urez tuturor sa reușiți sa va petreceți măcar o mica parte din timpul liber făcând ceea ce va doriți. Va doresc un an frumos și fără deadline
 

DeletedUser3553

Guest
La Forge of Empire îmi place ca mă simt ca un rege unde pot sa conduc eu personal acest imperiu.
În anul 2017 chiar dacă am început jocul cu câteva luni în urma am realizat foarte multe în acest imperiu,iar în anul 2018 îmi doresc mult mai multe sa fac cu acest imperiu decât în anul 2018.
La mulți ani 2018 Forge of Empire.
 

sosof

New Member
La Forge of Empires îmi place cel mai mult să culeg recoltele.
La revedere anului 2017, bine ai venit 2018 cu noi provocari. La mulți ani!
 

DeletedUser8512

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult...ca exista .
Ramas bun 2017 ! Pentru 2018 doresc la toata lumea : sanatate ,minte si noroc ! ,,Cele rele sa se spele , cele bune sa se-adune "
 

DeletedUser11278

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult actiunea, activitatea continua, de ce nu si cadourile oferite. Cu alte cuvinte ma tine in priza.

Va doresc tuturor un an nou plin de satisfactii, alaturi de FoE !!!

LA MULTI ANI CU SANATATE !
 

DeletedUser9183

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult posibilitatile prin care iti poti personaliza orasul, in acest joc poti cu adevarat sa iti lasi amprenta.
An nou fericit tuturor jucatorilor si echipei FoE. Sper sa ne gasim la anul in acelasi fel, va doresc multa bucurie si sanatate alaturi de cei dragi.
 

suspansu

Well-Known Member
LA FORGE OF EMPIRES,ÎMI PLACE CEL MAI MULT PENTRU CĂ MĂ ȚINE CAPTIV ASUPRA JOCULUI,FĂRĂ A MĂ PLICTISI VRE-O SECUNDĂ! ESTE CEL MAI FRUMOS JOC DE STRATEGIE,IAR PE ANUL 2018 ACEST JOC SĂ PERSISTE ȘI CU MULTE,MULTE NOUTĂȚI,AȘA CUM A FACT-O DE FIECARE DATĂ! LA MULȚI ANI 2018! LA MULȚI ANI LA FORGE EMPIRES!
 

Nicholas-Azrael

Active Member
"La Forge of Empires îmi place/plac cel mai mult sa colectez relicvele de la expansiunea ghildei, in special cele de aur".
Spun adio anului 2017, care a fost un an cu bune si cu rele, bunele au fost ca m-am reapucat de joc, recuperandu-mi contul, relele au fost ca "cineva rau intentionat" mi-a sters toate cladirile din cont. 2018 sper sa aduca sanatate si bucurii tuturor romanilor. La multi ani 2018
 

DeletedUser9629

Guest
La Forge of Empire îmi place cel mai mult că reușește să mă conecteaze cu oameni ce vor să evolueze și să construiască o lume mai bună.
Anul 2017 a fost un an bun, foarte bun! Dar trebuie să ne despărțim de el și să lăsăm în urmă toate relele, cerurile și neplăcerile și să sperăm că 2018 va fi mai bun, mai constructiv și că va fi anul nostru! La mulți ani! La multe bucurii și împliniri!!
 

DeletedUser693

Guest
La Forge of Empires îmi plac cel mai mult evenimentele speciale!
Va urez un an nou plin de impliniri si fericire ,si sa ne lasati sa intram in all pe tot conturul hartii !
 

DeletedUser4660

Guest
La Forge of Empires îmi place cel mai mult combinatia dintre un jaf reusit si butonul de ignore (daca este cazul) ! :X
La sfarsit de an, pe langa traditionalele bla bla stiti voi, va urez sa va intariti bine armatele, pentru ca eu.. o sa fac la fel ! ;)
La multi ani !!
 

DeletedUser7343

Guest
La Forge of Empires imi place cel mai mult luptele din Expeditia Ghildei,impreuna cu relicvele cele frumoasei.
Adio 2017,Bine ai venit 2018 !!! sa fie un an plin de relicve de aur care dau puncte forge (cele care dau 100pf )
Felicitari echipei pentru munca depusa!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus