Concurs: Sfaturi despre FoE

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Gardianul1

Member
1. Viitor, este o epoca cu armate foarte bune, care merg si in urmatoarele doua ere.
2. Domul datorita returnarii integrale (cand are nivelul 80) a punctelor cheltuite.
3. Sa imi construiesc doar legendarele care ofera atac, pf, precum si cladirile speciale care au cel mai bun randament / patratica
 

john58

Well-Known Member
întrebare.png


Dragi regi și regine,

Este timpul pentru un mic concurs care, în toată simplitatea sa, constă în a răspunde la 3 întrebări:

1. Care este epoca ta preferată și de ce?

2. Care este cea mai importantă Clădire legendară pentru un jucător nou și de ce?

3. Care este cel mai bun sfat pe care l-ai primit ca jucător nou?



Vă așteptăm răspunsurile în acest topic și veți fi înscriși automat în competiție. Aceste răspunsuri sperăm că îi vor ajuta pe cei care sunt mai noi în joc!

Toate înscrierile în concurs trebuie să fie postate în acest topic până pe 30 noiembrie la ora 23:59.


CÂȘTIGĂTORII VOR FI ALEȘI PRIN TRAGERE LA SORȚI.


Premiile

Premiul 1 = 600 de diamante

Premiul 2 = 400 de diamante

Premiul 3 și 4 = 200 de diamante fiecare


Regulile

  • Concursul se desfășoară în perioada 27 - 30 noiembrie 2022.
  • Se acceptă o singură postare cu răspunsuri fiecare participant, iar câștigătorii vor fi aleși prin tragere la sorți dintre răspunsurile complete (la toate cele 3 întrebări).
  • Doar mesajele postate în acest topic vor intra în tragerea la sorți.

Succes!

Echipa Forge of Empires
1. Viitorul Virtual pentru cele 2 legendare foarte bune si pentru unitatile de lupta bune 2. Zeusul ca da putere pentru Armata 3,Să fiu foarte activ
 

Stanca217

New Member
1. Epoca mea preferata este viitorul din cauza tancurilor pe perna de aer. Pot sa dau atacuri la gbg fara sa-mi moara nicio trupa. Sunt excelente si poti sa avansezi foarte mult in aceasta epoca
2. Cea mai importanta cladire este Domul, fara ea este foarte greu acest joc. Te ajuta strangi puncte forge, medalii si planuri la alte cladiri legendare
3. Cel mai bun sfat pe care l am primit ca jucator nou a fost sa-mi cresc domul pana la nivelul 80, pentru a putea sa nu mai pierd punctele forge pe care le investesc la altii in cladiri
 

TOMITA0001

Well-Known Member
1.Epoca preferata : Maine
2.Cladirea cea mai importnta: Domul
3.Cel mai bun sfat : Sa aduc Domul la nivelul 80.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Iată și premiile:

Premiul 1 = 600 de diamante - Adrian CHR

Premiul 2 = 400 de diamante - Stanca217

Premiul 3 și 4 = 200 de diamante fiecare - geds și Roya.

Mulțumim pentru sfaturi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus