Concurs - Ziua a 7-a

DeletedUser12381

Guest
Asteptam de 2 saptamani ultimul plan la 5 legendare , intr-o zi norocoasa le-am gasit pe toate lipsa.
 

D-Best

Well-Known Member
Mna... Am aflat de jocul ăsta întâmplător, chiar în timp ce jucam un cu totul alt joc de strategie. Și pur și simplu am fost mai mult decât surprins. Acum 323 de zile - da, am verificat - aventura mea a început. Nu am știut cu ce se mănâncă jocul ăsta, am făcut multe greșeli pe care le-am repetat și le-am repetat fără să învăț ceva din ele, am fost uimit de complexitatea atât de simplificată a jocului, de ușurința cu care te obișnuiai cu el, de poveste și de concept, de tot. Cred că nu am nicio amintire specială legată de jocul ăsta... Ba da! Acum câteva zile, în timp ce pe facebook era un live legat de Evenimentul de primăvară, știu că am pus o întrebare. Și am primit un răspuns în timpul live-ului. Am trăit un amalgam de sentimente care consta în dezamăgirea faptului că nu am primit răspunsul pe care-l voiam și totodată în fericirea faptului că, la naiba, au răspuns la întrebarea mea care se afla printre alte sute de comentarii. :rolleyes:
 

DeletedUser9966

Guest
In toti anii petrecuti langa Forge of Empires, pot spune ca am avut numai amintiri placute, deoarece designerii si creatorii au adus cate ceva nou in fiecare an, ceva nou benefic jocului.
De accea, imi este greu sa aleg doar un moment, dar sa aleg unu pana la unu, acela ar fi introducerea modului de reconstructie a orasului.
 

Rotfip

Member
mie mia placut in joc:) cand ati dat posterele de marire cu:500% si25% am reusit cu voi sa mai trec inca un pas spre viitor. VOI SUNTETI O ECHIPA BUNA.
 

DeletedUser11121

Guest
Am avut ocazia sa intalnesc o ghilda care e corecta , amuzanta si a facut toata experienta FOE mai relaxanta decat era deja.
 

DeletedUser12620

Guest
Fiecare zi de Forge of Empires este o amintire si o continuare preferata a jocului.
 

DeletedUser12633

Guest
Am început să mă joc FoE în clasa a 10-a și țin minte cum în fiecare dimineață aprindeam calculatorul pe furiș, înainte să se trezească părinții, pentru a-mi aduna producția (nefiind aplicație pe atunci). :D
 

DeletedUser10389

Guest
Amintirea preferata este cand am primit cadou mai multe diamante datorita fidelitati si perseverentei mele de cand m-am inscris in acest joc. Acestea mi-au adus o mare bucurie deoarece nu mai detineam decat doua si trezit deodata cu cateva sute, ceea ce sper si de data asta repeta. Multumesc initiatorilor acestui joc de strategie super tare dupa parerea mea. PASTE FERICIT!
 

DeletedUser10154

Guest
amintirea mea,de fapt, a fost o drama:imi amintesc cand am fost jefuit prima data....si a doua oara si a treia oara,de aceeasi persoana....imi venea sa rup telefonul in 2,am analizat,am notat,iar am analizat...intr-un final am realizat ca e un joc si absolut totul se reface la loc....si dupa un timp am reusit sa ma fac prieten cu aceea persoana ,nu inainte de a reusi si eu sa o jefuies....
 

DeletedUser11942

Guest
Amintirea mea cea mai placuta este evenimentul de constructie nava din Evul Mediu Tarziu. Aici am reusit sa obtin cele mai multe rezultate.:)
 

DeletedUser12444

Guest
Nu stiu daca se poate caterogisi ca o memorie frumoasa. Jucand, relativ, de putin timp, imi aduc aminte ca eram foarte bucuros cand am pus pentru prima data cladirea legendara Dom:)).
 

DeletedUser12518

Guest
Eu am inceput jocul de curand, iar amintirea preferata este cand am reusit sa termin nivelul 4 la expeditie si am castigat ferma in terase :)
 
Sus