diamante

GxG89

Member
dai pe diamante si iti mai apare o casuta cu cadou zilnic
 

Atașamente

  • WhatsApp Image 2021-10-25 at 14.14.21.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-25 at 14.14.21.jpeg
    119 KB · Vizualizări: 29

GxG89

Member
nu stiu, mie nici pe mobil si nici pe PC nu imi apare. De asta am si intrebat, dar vad ca nu primesc raspuns
 

Dragon X

Well-Known Member
A mai fost introdusă odată treaba asta și au renunțat la ea , mie îmi arată cufărul surpriză și nu îl pot culege se Închide instant iar la alți jucatori se poate culege,nu înțeleg de ce fac teste aiurea dacă nu poate beneficia toată lumea de acest cufăr
 

Vali

Well-Known Member
Dupa poza pare a fi de mobil... doar ca nu la toata lumea apare la fel. Posibil sa fie din cauza versiunii sistemului de operare.
 

GxG89

Member
eu inca astept un raspuns de la cine trebuie.
Daca exista asa ceva la unii, de ce la altii nu exista?
 

no name21

Well-Known Member
mie îmi arată cufărul surpriză și nu îl pot culege se Închide instant iar la alți jucatori se poate culege,
Daca face asa, apasa de multe ori pana intelegi ce recompense sunt si apoi fi pe faza sa apesi repede. Asa faceam cand prima oara cand a aparut.
 

DeletedUser

Guest
Nu știu de unde le scoți....
De aici:
Uneori, aceste modificări influențează disponibilitatea anumitor părți din joc, sau modul în care acestea funcționează. Asta înseamnă că pot apărea mici diferențe între conturi, în unele aspecte ale jocului. Aceste diferențe sunt de obicei temporare și, la final, se egalizează.

Dacă e vorba despre egalitate, atunci e obligatoriu să îl primească toată lumea.
 

Proud129

Well-Known Member
Cadoul e cadou... Nu "obligatoriu"
Nu trebuie sa se faca discrepanta intre jucatori. Dezvoltatorii jocului incerca sa experimenteze anumite metode de marketing, pana la urma vorbim de o afacere. Probabil culeg date de comparatie intre cei ce deschid acel meniu de diamante (ca sa ajungi la acel cufar esti obligat sa deschizi meniu de unde cumperi diamante) si cei care nu deschid meniul. Rezultatul e evident... ! Se cumpara diamante daca jucatorii vad in fiecare zi ofertele noastre? E ca si cum ai trece in fiecare zi pe langa un raft cu produse si inevitabil vezi oferte.
Problema e ca acest experiment loveste in stilu de joc. Da, e enervant ca unii primesc ceva gratis iar altii trebuie sa munceasca pentru acel ceva.
 

Dumi.

Well-Known Member
azi am luat si eu acest cadou pentru prima data
e doar pe mobil
am avut la alegere de luat , intre un pf si doua trupe
am luat trupele :))
 
Sus