diamante

005baghera

Well-Known Member
Trebuie sa ia toată lumea nu doar câțiva jucatori ? De unde ai venit tu ? sa ia doar câțiva jucatori ? Ori ia toată lumea ori nu mai ia nimeni asa este corect
Si gvg ar trebui sa poata face toata lumea dupa acest principiu,si de foe helper ar trebui sa poata profita toata lumea nu doar cei cu pc dar uite ca nu e asa,android sau ios nu pot beneficia desi ju am acelasi joc al aceluiasi dezvoltator,incredibil nu?acelasi joc,acelasi dezvoltator dar unii se bucura de un intreg,altii doar de anumite parti....e primul joc de acest fel care l am jucat....
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Eu mă bucur, deși nu am tot ce zici tu
Si gvg ar trebui sa poata face toata lumea dupa acest principiu,si de foe helper ar trebui sa poata profita toata lumea nu doar cei cu pc dar uite ca nu e asa,android sau ios nu pot beneficia desi ju am acelasi joc al aceluiasi dezvoltator,incredibil nu?acelasi joc,acelasi dezvoltator dar unii se bucura de un intreg,altii doar de anumite parti....e primul joc de acest fel care l am jucat....
Eu mă bucur, deși nu am tot ce zici tu că ar trebui să am. Și nici nu mă interesează ce au alții... La urma urmei, în jocul ăsta nu faci altceva decât dai click-uri pe o imagine, după care aștepți 2...4...8...12 ore ca să vezi dacă se schimbă ceva.

Când nu mai am chef sau nu îmi mai place, nu mai dau click-uri...
 

Dumi.

Well-Known Member
Eu mă bucur, deși nu am tot ce zici tu

Eu mă bucur, deși nu am tot ce zici tu că ar trebui să am. Și nici nu mă interesează ce au alții... La urma urmei, în jocul ăsta nu faci altceva decât dai click-uri pe o imagine, după care aștepți 2...4...8...12 ore ca să vezi dacă se schimbă ceva.

Când nu mai am chef sau nu îmi mai place, nu mai dau click-uri...
... dar ajungi aici pe forum, ca sa mai bati campii putin...
 

Proud129

Well-Known Member
Si gvg ar trebui sa poata face toata lumea dupa acest principiu,si de foe helper ar trebui sa poata profita toata lumea nu doar cei cu pc dar uite ca nu e asa,android sau ios nu pot beneficia desi ju am acelasi joc al aceluiasi dezvoltator,incredibil nu?acelasi joc,acelasi dezvoltator dar unii se bucura de un intreg,altii doar de anumite parti....e primul joc de acest fel care l am jucat....
Poate nu stiai dar foe helper e o aplicatie neoficiala, adica.. nu apartine dezvoltatorilor. Inainte sa faci acuzatii fara sens documenteaza-te.
 

005baghera

Well-Known Member
Poate nu stiai dar foe helper e o aplicatie neoficiala, adica.. nu apartine dezvoltatorilor. Inainte sa faci acuzatii fara sens documenteaza-te.
Prietene,de regula stiu ce vorbesc,este o aplicatie ce nu e dezvoltata de inno dar acceptata de inno dupa ce acesta din urma a facut anumite ajustari,cu toate ca si la ora actuala exista riscul ban ului din cauza acesteia deoarece e la aprecierea adminilor,insa te rog.....te rog eu mult,nu mai fa afirmatii de genul,nu am acuzat oe nimeni,daca nu sti semnificatia cuvantului "acuza" te rog foloseste un 'dex'
 
Sus