Discuţii despre era industrială

  • Autor subiect infliction24
  • Data de început

DeletedUser

Guest
care sunt cladirile noi normale si legendare din era industriala care se baga saptamana viitoare?
aveti vreun link ceva cu ele? :D
 

DeletedUser2486

Guest
Bună seara! S-a mai discutat recent despre Era Industrială aici iar aici puteţi vedea cum arată clădirile.
 

DeletedUser1279

Guest
Nu. Chatul nu are nici o legatura cu Era Industriala.
Cand se va sti data introducerii chatului se va anunta pe forum.
O zi frumoasa!
 

DeletedUser

Guest
in noile questuri din era industriala (70 sau cate sunt) vor fi unele care dau si diamante ca pana acu?
in era coloniala am primit vreo 200 de diamante din questuri care le-am si consumat pentru un plan :))

deasemenea am inteles legat de cladiri ca mananca mai mult spatiu ca pana acu chiar si casele pentru populatie :(.
 

DeletedUser

Guest
cum se vor numi legendarele in epoca industriala?si ce bonusuri vor da?
 

DeletedUser

Guest
servus

coloseumul USA 7*5 populatie si provizii si Royal albert hall England 7*6 bunuri si boost provizii
va las pe voi sa trageti concluzii daca merita sau nu :))

merci
la buna vedere
 

DeletedUser4181

Guest
Daca asteas cu adevarat cladirile legendare!Sunt cam degeaba :))
Farul din alexandria 4x4 mult mai ok fata decat royal albert si la ce dimensiuni are coloseumul usa ar trebuii sa dea un minim de 3k pop sa merite sal faci !Vedem cand stim exact cifrele!Dar cel putin royal albert e degeaba :))!
 

DeletedUser300

Guest
Daca asteas cu adevarat cladirile legendare!Sunt cam degeaba :))
Farul din alexandria 4x4 mult mai ok fata decat royal albert si la ce dimensiuni are coloseumul usa ar trebuii sa dea un minim de 3k pop sa merite sal faci !Vedem cand stim exact cifrele!Dar cel putin royal albert e degeaba :))!
da 10.530 populatie.
Mai multe informatii gasesti aici
 

DeletedUser4181

Guest
Royal Albert Hall

Size: 7x6
Editat


United States Capitol Building
- Size: 7x5
Editat


Nu cred cai nevoie de traducere!

Regulile Forumului spun ca e obligatorie traducerea deoarece este obligatoriu folosirea limbii romane =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1279

Guest
Totusi fiind pe un forum RO... traducerea se impune :))
 

DeletedUser

Guest
ce cladiri de fericire vor fi? o sa fie si ceva mai mici 3x3 sau numai de alea de la 4x4 in sus? :))
 

DeletedUser

Guest
ce cladiri de fericire vor fi? o sa fie si ceva mai mici 3x3 sau numai de alea de la 4x4 in sus? :))

servus

daca maresc cladirile rezidentiale la 3x2 crezi ca au sa faca cladiri culturale de 3x3???
va fi una interesanta care va da 1700 fericire dar 4x5

merci
la buna vedere
 

DeletedUser1279

Guest
Care ar mai fi placerea jocului daca am sti totul inainte de a il juca? Asteptati sa apara era industriala si veti afla.
Nu mai este chiar atat de mult pana joi. :)
 

DeletedUser

Guest
Industriala vad ca soseste... totusi inainte de industriala, pe vremea cand inca nu venise nici coloniala, se vorbea despre razboaiele intre ghilde. De astea nu se mai aude nimic. M-am plictisit sa ma bat numai cu vecinii. Vreau razboaie!
 

DeletedUser1736

Guest
Daca asteas cu adevarat cladirile legendare!Sunt cam degeaba :))
Farul din alexandria 4x4 mult mai ok fata decat royal albert si la ce dimensiuni are coloseumul usa ar trebuii sa dea un minim de 3k pop sa merite sal faci !Vedem cand stim exact cifrele!Dar cel putin royal albert e degeaba :))!

US Capitol este degeaba, ce faci cu 10k populatie? si Royal Albert ofera 230% bonus la provizii + 27 de bunuri in functie de era in care te afli.

@Eventul ala special de paste cand se baga si la noi?
 

DeletedUser300

Guest
Inca nu s-a adoptat legea care spune ca fiecare jucator trebuie sa detina toate cladirile legendare, deci construiti ce vreti.
Si vezi ca primesti de patru ori mai multi oameni pe spatiul ocupat construind Capitoliul decat daca ai folosi casele Victoriene.Plus ca primesti si provizii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2284

Guest
Industriala vad ca soseste... totusi inainte de industriala, pe vremea cand inca nu venise nici coloniala, se vorbea despre razboaiele intre ghilde. De astea nu se mai aude nimic. M-am plictisit sa ma bat numai cu vecinii. Vreau razboaie!

Referitor la aceasta intrebare nu stie nimeni nimic?
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Deocamdată încă se lucrează la această parte importantă a jocului. Când vom ști date concrete, le vom anunța pe forum și în joc.
 
Sus