Discuții despre Concursul FoE cu imagini amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser30

Guest
Ai mare dreptate, dar vezi tu, fiecare jucător își anunță ghilda sau prietenii că participă la concurs și-i roagă să îi voteze imaginea, deci de asta a ieșit pe 2. EU personal aș bana jucătorii care trișează adică care mituiesc alți jucători cu bunuri, puncte sau îi roagă personal pentru ai vota.

sau ar fi si mai bine daca fiecare ar vota imaginea care ii place cu adevarat, oricum voturile sunt secrete (adica nu poti vedea unde a votat un jucator anume)
 

DeletedUser5468

Guest
sau ar fi si mai bine daca fiecare ar vota imaginea care ii place cu adevarat, oricum voturile sunt secrete (adica nu poti vedea unde a votat un jucator anume)

Da și așa, dar rar o se vedem voturi pe bune...
EDIT...
 

DeletedUser8745

Guest
Eu va spun sincer sunt scarbit de administrarea acestui concurs. Adica pentru unii se aplica regulile, pentru altii nu.... Am facut reclamatie deoarece o ''asa zisa creatie'', imaginea 21, e un banc de pe : http://www.peteava.ro/id-820114-bancuri-despre-femei, al concurentului care a castigat locul 2
incalca 2 reguli:
Regula 2. ''Creaţia trebuie să fie originală şi să nu se mai regăsească în altă parte'' din regulile participare si
Regula 5 ''În cazul descoperirii ulterioare (după începerea concursului) a anumitor nereguli (drept de autor, etc) ca urmare a unor sesizări venite din partea utilizatorilor sau din partea unor terţe persoane, echipa poate exclude din concurs pe cel găsit în neregulă'' din regulamentul de voatare;

Nu inteleg de ce va bateti joc participanti....
 

DeletedUser8891

Guest
e chiar aiurea si lime acum fac pariu ca acel care a facut screenu de pe locu 2 ar zice :''eu am scris bancul de unde a zis lime ca l-a vazut'' sau ''am scris din greseala bancul acela si s-a nimeri''
 

Coryllus

Well-Known Member
Dupa parerea mea la aceste concursuri se voteaza ca la Eurovision !
Ma mir ca nu a iesit Conchita Wurst ... !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus