Discuții despre Concursul FoE cu imagini amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8891

Guest
probabil ca nu...de ce nu am vechime de o luna...in schimb am 2avertizari alea nu se pun ca sio o luna ??? :)
 

DeletedUser5468

Guest
Am o intrebare: nu se pot incarca print-uri cu site-ul prntscr.com ?

Ba da, cred că se poate.

Daca incerc sa dau de oe Facebook...Print Screenu` cu imaginea haioasa,merge sau trebuie neaparat sa fie dupa flickr,photobucket,imageshack? ...ca sa stiu daca sa imi fac cont pe unul din aceastea

Nu poți cu faceook.

Nu spune nimeni că trebuie să-ți faci cont pe orice site din ăla.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Un mic update: imaginile primite până acum sunt foarte faine! Mă bucur că are succes concursul nostru și sunt sigură că și voi vă veți distra când veți vedea printurile. Va fi greu să alegeți ce să votați! :)

Așteptăm, bineînțeles, imagini în continuare. Spor la compus! :)
 

DeletedUser5468

Guest
Aham, dar eu care nu mai am cont, pot participa? Joc doar pe beta.
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Bineînțeles că puteți, doar că, dacă veți câștiga, nu veți avea unde să primiți premiul.
 

DeletedUser8891

Guest
poi daca iti faci cont pe o lume ro si ai castiga cre ca ai primi premiul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3920

Guest
Eu nu vreau sa par arogant si imi cer scuze daca e asa, dar daca Alin castiga si nu are unde sa primeasca premiul este ca si cum unul din premii nu ar fi! Asa ca ar trebui sa dati premiul care il castiga(daca il castiga Alin) urmatorului jucator cu imaginea amuzanta care ar fi votat.
 

DeletedUser5468

Guest
Off topic.

Eu nu îmi voi mai face cont din nou pe Ro, eram pe locul 5 Cirgard, 3.500.000 de puncte, dar din motive personale,plictiseală și altele am decis să renunț, nu mai avea nici un farmec după un timp.
Cât despre premii, nu voi intra, voi lăsa pe alții să ia premiul, oricum eu doar am presupus că îl voi lua, dar de unde pot ști dacă nu pierd...
 

DeletedUser

Guest
Ar trebui sa fie mentionat faptul ca valoarea totala a premiilor este in jur de 20 Euro.
Nu vreau sa fiu rautacios dar au fost lideri de ghilde care ofereau colegilor de 10 ori mai mult. De aemenea sunt multi jucatori care au cumparat diamante de mult mai multi bani decat suma totala a premiilor.
Concluzie: un concurs bine-venit pentru jucatorii din epoca fierului!

P.S. A se sterge comentariul daca deranjeaza!
 

DeletedUser8891

Guest
poi acum nu cred ca o sa ofere inno 100euro chiar mai mult...si dc pt cei din fier??sunt pentru toti poate pe unii ii ajuta mai mult ca si pe altii si unii din fier care sunt incepatori si joaca de 4-5zile isi consuma fiecare diamant pe vile,drumuri care astea nu o sa mai conteze in alte ere.Eu zic ca inno a oferit bine** adica cum zici tu 20euro nu se castiga in fiecare zi punand doar un print amuzant si bun(nu vreau sa zic ca nu se lucreaza mult)
 

DeletedUser7925

Guest
Având în vedere că acesta este un joc GRATIS și că poți câștiga niște diamante GRATIS nu văd care este problema.....adică cât îți ia să faci un print și să scrii 2 cuvinte...te aștepți să câștigi 10.000 de diamante din nimic....eu unul mă bucur tare mult când câștig 20-30 de diamante la o misiune ceea ce se întâmplă foarte rar sau când văd că primesc 50 de diamante de la fântâna dorințelor odată la nu știu cât timp....dar așa e românu'
Sper să nu vezi acest post ca pe o jignire....este de altfel doar o părere ca şi a ta :up:
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, fara sa supar pe nimeni, dar ii dau mare dreptate jucatorului ion vasile. Eu am mai spus si la concursul trecut ca premiile puse in joc au fost destul de mici. Si de aceasta data situatia este aceeasi.
In plus, as dori ca doamna simona sa ne arate exact pasajul din regulamentul de care vorbea dansa, in legatura cu valoarea premiilor puse in joc. Aceasta pentru ca atunci a mentionat ca premiile nu pot fi mai mari pentru ca trebuie sa respecte si ei un regulament. Unde scrie ca premiile puse in joc nu pot fi mai mari? Multumesc, astept raspuns.
Si acum am sa scriu pe langa subiect, eu inca astept raspunsurile la intrebarile puse dezvoltatorilor jocului, si cam astept de o vesnicie, fara suparare. Ca nu vreau sa mai scriu inca o data in acea sectiune. Multumesc frumos.
Sper ca nu am deranjat pe nimeni, sincer sa fiu nici nu vad vreun motiv, ca eu doar am pus niste intrebari.
O seara placuta in continuare.
 

DeletedUser7925

Guest
Off topic

:unsure:Toate serverele au participat cu întrebări şi se presupunea că echipa din germania să aleagă din acea multitudine de întrebări şi să le răspundă în următorul episod din inno games tv, din câte îmi amintesc eu au răspuns doar la 4-5 întrebări.....dacă se va introduce funcţia de rotire a cladirilor----răspunsul a fost nu pentru că jocul este în flash....ce se va întâmpla după era contemporală....raspuns----multe.....ce face tipul de la mănăstire----aici nu-mi amintesc răspunsul şi cred că au mai fost 2 întrebări la care au răspuns :unsure:

Nu cred că vei primi răspuns la întrebările tale

On topic: fiecare cu părerea lui :D
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
In plus, as dori ca doamna simona sa ne arate exact pasajul din regulamentul de care vorbea dansa, in legatura cu valoarea premiilor puse in joc.

Este vorba despre regulile interne al angajaților InnoGames. Dacă premiile vi se par prea mici, nu este nimeni obligat să participe. Până la urmă, un astfel de concurs se face pentru distracție, iar premiile, mai mult sau mai puțin simbolice, sunt pentru a încuraja participarea și spiritul de competiție.

O seară plăcută!
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara.
In primul rand, am crezut ca cei de la Inno Games vor raspunde la TOATE intrebarile, mai ales ca au fost doar cateva (din partea jucatorilor de pe serverul nostru ma refer).
In al doilea rand, multumesc pentru raspunsurile oferite.
O seara buna in continuare.
 

DeletedUser5853

Guest
salut
cum văd dacă am postat corect imaginea,linkul,dacă m-am înscris corect la concurs?
 

valy

Admin FoE România
Membru personal
Buna ziua!
Imaginea nu o puteti vedea. Dar daca ati incarcat imaginea pe unul din site-urile recomandate si ati postat link-ul,cu siguranta se va gasi acolo.
O zi buna!
 

DeletedUser5853

Guest
bună seara
de ce nu am fost primit în concurs cu această imagine?
edit
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus