Discuții despre Concursul FoE cu imagini amuzante

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

valy

Admin FoE România
Membru personal
Buna seara!
Va rog sa faceti tichet la suport,click dreapta oriunde pe joc.
O seara buna!
 

DeletedUser7080

Guest
Cand apar imaginile pe forum? Eu unul nu vad nimic inca.
 

DeletedUser5468

Guest
Asta e cea mai tare dintre toate PLUS că ăsta e adevărul, păcat că nu pot schimba ce am votat și să o votez pe asta, off.
14jq5mp.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6079

Guest
sincer nu tine cont cat de amuzanta e ca nu toti stiu ce e aia comic sau amuzant
 

DeletedUser3920

Guest
intr-adevar imaginile care sunt cele mai amuzante nu prea au voturi multe, in schimb cele plictisitoare au cele mai multe voturi.. chiar nu inteleg...
 

DeletedUser7925

Guest
Mă bucur că nu apare și numele celor care au trimis imaginile :up: în ceea ce privește concursul acesta a fost ca restul cu toți cred că știți despre ce vorbesc iar în încheiere aș vrea să spun doar atâta „gusturile nu se discută” :D
 

DeletedUser8891

Guest
intr-adevar imaginile care sunt cele mai amuzante nu prea au voturi multe, in schimb cele plictisitoare au cele mai multe voturi.. chiar nu inteleg...

simplu majoritatea fac parte din ghlde mari si au priteteni care i-au rugat sa intre si sa voteze...
 

DeletedUser8816

Guest
da..aici nu prea a contat cat de comice sau amuzante sunt imaginile...a contat cine are ghilda mai mare, sau mai multi prieteni..e pacat...imaginea de pe locul 1 e super seaca..Dar asta e parerea mea..
 

DeletedUser8891

Guest
nu numa imaginea 1 multe care is fara pic de amuzament au multe voturi...parerea mea e ca imaginea 12 merita mai multe voturi
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, avand in vedere ca NU am participat la acest concurs, astept cu nerabdare tragerea la sorti pentru votanti. Consider ca este un lucru bun sa se acorde premii si pentru votanti, chiar daca se va face acest lucru prin tragere la sorti.
Ne mai auzim pe aici.
 

DeletedUser8891

Guest
Buna seara, avand in vedere ca NU am participat la acest concurs, astept cu nerabdare tragerea la sorti pentru votanti. Consider ca este un lucru bun sa se acorde premii si pentru votanti, chiar daca se va face acest lucru prin tragere la sorti.
Ne mai auzim pe aici.
nu cred ca se va face lucrul acesta desi ar fi tare:up:
 

DeletedUser8745

Guest
Nu inteleg de ce nu a prins locul 2 imaginea 30. A luat locul 2 o imagine cu un banc copiat de pe internet.... nu era vorba ca postarile trebuie sa fie ORIGINALE? Poate ma lamureste si pe mine cineva...
 

DeletedUser5468

Guest
Ai mare dreptate, dar vezi tu, fiecare jucător își anunță ghilda sau prietenii că participă la concurs și-i roagă să îi voteze imaginea, deci de asta a ieșit pe 2. EU personal aș bana jucătorii care trișează adică care mituiesc alți jucători cu bunuri, puncte sau îi roagă personal pentru ai vota.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus