Discuții despre Evenimentul de Halloween 2021

Popocatepetl

Well-Known Member
Nu e vorba de nici un "somn de frumusețe" aici. Ăsta e un joc online unde fiecare intră când vrea și iese când vrea. Când nu-ți place ceva, îl lași baltă și cauți alte jocuri... Sau îți faci tu un joc de la zero, să-ți placă și să-ți convină absolut tot ce e în el.
 

DeletedUser

Guest
Nu e vorba de nici un "somn de frumusețe" aici. Ăsta e un joc online unde fiecare intră când vrea și iese când vrea. Când nu-ți place ceva, îl lași baltă și cauți alte jocuri... Sau îți faci tu un joc de la zero, să-ți placă și să-ți convină absolut tot ce e în el.
Sau intri la secțiunea dedicata "ideilor și a propunerilor" și îți exprimi părerea :cool:
 

pison

Banat
Nu e vorba de nici un "somn de frumusețe" aici. Ăsta e un joc online unde fiecare intră când vrea și iese când vrea. Când nu-ți place ceva, îl lași baltă și cauți alte jocuri... Sau îți faci tu un joc de la zero, să-ți placă și să-ți convină absolut tot ce e în el.
Dupa atata timp investit in acest joc, nu te duci sa cauti altul, pentru ca vrea un anumit user, a carui parere nu prea ar trebui sa fie luata in seama , atata timp cat pe lumea A are extraordinarul punctaj de 19000 de puncte , si se afla pe locul 10000. Este posibil ca unii sa aiba ca singur scop ''socializarea '' pe acest forum, in lipsa altor activitati, legate de acest joc. Asa ca...
 

005baghera

Well-Known Member
Mesaj pentru admini,
Transmiteti feedback ul meu dragilor dezvoltatori....un event minunat,cred ca e cel mai bun event de pana acum,sincer felicitarile mele cele mai sincere dezvoltatorilor ,doar cu evenimente de genul asta ne putem lasa de joc si doar datorita voua,din 7 seturi adica din 2765 de jetoane m am ales cu o armata de stegari si de tobosari,buni de altfel si aia.....in loc de abac sunt buni si aia,invatam sa mai numaram si noi
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Dupa atata timp investit in acest joc, nu te duci sa cauti altul, pentru ca vrea un anumit user, a carui parere nu prea ar trebui sa fie luata in seama , atata timp cat pe lumea A are extraordinarul punctaj de 19000 de puncte , si se afla pe locul 10000. Este posibil ca unii sa aiba ca singur scop ''socializarea '' pe acest forum, in lipsa altor activitati, legate de acest joc. Asa ca...
Timpul îl "investești" pentru că vrei tu, nu te obligă nimeni.
 

Dragon X

Well-Known Member
O mizerie de event , parcă vă uitati in inventarul fiecăruia și vedeți ce nevoie are fiecare și când începe sa joace la premiul zilnic nu primește nimic, am dat la mișto cu 5 unelte la azil și am primit 3 kituri , asta ca nu ma interesat ,am jucat 10 pachete la Casa groazei am luat 4 kituri , ușor ușor îl faceți joc de noroc (Ruletă )
 
Sus