Discuții despre evenimentul de Paște

DeletedUser

Guest
cand incepe?

ok, am vazut ca pe global incepe maine, 15martie. chiar daca la noi pastele cade pe 1mai, cred ca tot maine incepe si la noi.
 
Ultima editare de un moderator:

SoimulSk

Well-Known Member
stie careva misiunile de la event?
prima este sa cheltui 2 pf si sa ai faci pe oameni fericiti ...
mai departe?
 

DeletedUser7516

Guest
Mi se pare mie sau e foarte slab evenimentul de anul acesta? Acesta era singurul eveniment care merita dar acum vad ca nici acesta nu mai e atractiv. Nu cred ca poti deschide cufarul decat de 2-3 ori pe toata perioada.
 

DeletedUser5468

Guest
Așteaptă și-o să vezi, îți sugerez să cheltui ouăle înțelept...o să vezi de ce :))
 

Sonarvi

Well-Known Member
e cam prea de noroc ... am primit numai tobosari si campioni... niste unitati de tot rahatul... altii am vazut ca au primit deja 2 din premiile zilei... se pare ca e mai mult joc de noroc decat de strategie...
 

DeletedUser9906

Guest
Sunt unii pe D care au vreu 15 altare ale cunoasterii :)). O sa fiu in EMM si ei o sa fie in era coloniala.. R.I.P.
 

Esential

Member
54 de pagini cu mesaje de pe serverul beta v-au raspuns destul de sugestiv cu privire la eveniment...Asteptam sa jucam cu mult "fun" precum in anii anteriori.
 

DeletedUser1151

Guest
incet incet reusiti sa faceti jocul tot mai anost.eventul de paste era cel mai interesant din toate si ati reusit sa il stricati.felicitari echipei...
 

DeletedUser7516

Guest
Si eu dar nu se poate si-au dat seama ca nu prea mai baga lumea bani si s-au hotarat sa faca lucrurile mai grele . Sincer cred ca nici sansele la cufere nu sunt reale . Pe D 2 incercari la cufarul cel mare 2 cladiri ale stegarilor iar pe C sanse 7 % la cufarul cel mare sa iau pachet de pct forge si ghici ce exact pe ala l-am luat =). Plus ca numai e aleatoriu cand aduni oua din copac si nu ma insel.
 

DeletedUser2173

Guest
Salut, are cineva lista completa cu toate premiile... nu ma intereseaza ordinea...vreau doar sa vad daca galeria campionilor exista ... sa nu strang degeaba atatea oua :)
 

Esential

Member
Salut, are cineva lista completa cu toate premiile... nu ma intereseaza ordinea...vreau doar sa vad daca galeria campionilor exista ... sa nu strang degeaba atatea oua :)
a fost acum 3-4 zile

care sunt sansele sa tragi lozul cel mare (cufarul de aur) si sa iei aceleasi BP-uri pentru Observator? Raspuns: 100% :)))))))) 3 BP-uri in acelasi loc. You rock INNO!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2173

Guest
Ma scuzati, sa repet ... este vorba de Hall of Fame (traducerea de aici, Galeria Campionilor) vreau sa stiu daca este prezenta la premiile acestui event ? ... nu despre Champion's Retreat (despre care stiu ca a fost pe 23) ...ms
 

Esential

Member
Nu-mi aduc aminte sa fi fost in prima serie. Acum e seria a doua, posibil sa nu o bage, desi la INNO te poti astepta la orice.
 
Sus