Discuții despre evenimentul de Paște

DeletedUser9813

Guest
premiul zilnic se afiseaza de obicei in pagina de eveniment de pe wikia cu 2-3 ore inainte de miezul noptii. eu asa imi dramuiesc ouale. lista completa nu exista. :)
 

DeletedUser2173

Guest
Lista a existat, doar ca nu am fost e destul de inspirat sa o copii, pana sa ma gandesc la asta deja disparuse :(
 

DeletedUser2110

Guest
salut...Știe cineva,de ce după acumularea a 1000 ouă,apare 1K(e Ok până aici!),apoi nu mai ai nici o posibilitatea de a verifica cât ai mai acumulat și cât a mai rămas după o eventuală folosire,fiindcă indicatorul rămâne la 1K(bănuiesc că v-a rămâne astfel până la scăderea depozitului sub 1000 ouă!).Cred că ar trebuie să ți se permită o evidență a propriului depozit!
 

DeletedUser2110

Guest
salut...Știe cineva,de ce după acumularea a 1000 ouă,apare 1K(e Ok până aici!),apoi nu mai ai nici o posibilitatea de a verifica cât ai mai acumulat și cât a mai rămas după o eventuală folosire,fiindcă indicatorul rămâne la 1K(bănuiesc că v-a rămâne astfel până la scăderea depozitului sub 1000 ouă!).Cred că ar trebuie să ți se permită o evidență a propriului depozit!
...Cred că pe aici,noi vorbim,noi ne auzim,noi răspundem:))
 

DeletedUser9597

Guest
Junk! Asta e opinia mea despre evenimentul de Paste! Cel mai slab eveniment la care am participat pana acum. Din peste 8 deschideri de cufar....cred ca au fost 9 sau 10....din care toate cufare de aur cu exceptia unui singur cufar de argint....nu am primit niciodata recompensa zilei care e cotata cu 25 % sanse sa iasa! am primit orice altceva....cladiri de oaua (2), cladiri de stegari (3), planuri duble observator...cel putin 3....200 de oua....dar nici una din aceste recompense nu era recompensa zilei cotata cu cele mai mari sanse sa iti iasa! Asa ca nota 4 pentru acest event.
 

Sonarvi

Well-Known Member
se mai iau ouale zilnice din padure si de la primarie pana pe 4 aprilie,? stie cineva?

Junk! Asta e opinia mea despre evenimentul de Paste! Cel mai slab eveniment la care am participat pana acum. Din peste 8 deschideri de cufar....cred ca au fost 9 sau 10....din care toate cufare de aur cu exceptia unui singur cufar de argint....nu am primit niciodata recompensa zilei care e cotata cu 25 % sanse sa iasa! am primit orice altceva....cladiri de oaua (2), cladiri de stegari (3), planuri duble observator...cel putin 3....200 de oua....dar nici una din aceste recompense nu era recompensa zilei cotata cu cele mai mari sanse sa iti iasa! Asa ca nota 4 pentru acest event.



tocmai am luat 3 tabere ale stegarilor consecutiv... ce mizerie de joc... vai de INNO

1 singura data am luat 200 de oua... incredibil
 

Atașamente

  • czxcsadca.jpg
    czxcsadca.jpg
    152,5 KB · Vizualizări: 9
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
O sa ai o armata de stegari, felicitari! Ideea e sa bagi bani, sa cumperi oua, de aia sunt asa omenosi astia de la INNO.
 

Sonarvi

Well-Known Member
sunt buni stegarii cand esti in epoca bronzului sau a fierului... dar dupa aia te cam [editat] pe ei
 
Sus