Discuții despre Evenimentul toamnei 2018

Discuție în 'Discuții generale' creată de simona, 9. Sep. 2018.

1. simona

simona Community Manager Echipa FoE

Aici puteți posta păreri și discuții despre noul eveniment, cu respectarea regulamentului.

2. sorin362

sorin362 Member

Ar fi fost frumos sa se obtina o cladire 1x1 pentru fiecare liga in parte, cum era de exemplu la carnaval statuia mascata sau cupa FoE de la eventul de fotbal

3. wisecezarino

wisecezarino Active Member

Superbe aceste misiuni! Te țin captat și atent pe joc,de nici la masă nu te mai duci! Felicitări maxime Forge of Empires!

4. Lord KoKo

Lord KoKo Well-Known Member

Scuze de intrebare, dar ce avantaj ar aduce acelr decoratiuni de care vorbesti?

5. BraveWww

BraveWww Well-Known Member

Exista 1 bug la misiunile cu productii ? Mi s-a afisat 12 productii la 4h,am facut 6,s-au bifat si a aparut 12 productii la 8h celelalte 6 ramanand indeplinite

6. BraveWww

Eu intreb,eu raspund:))) Sunt cate 2 misiuni simultan,mi-a cazut fisa greu:)

7. raduexz

raduexz Altruist - Echipa FoE

Din nou neinspirata idee de a da misiuni legate de sectoare pe harta sa stai cate 2 zile sa astepti.

8. Karbidh

Karbidh Member

Salut. Aveti idee ce ofera padurea toamnei ? La ce se refera: "Oferta speciala de astazi", aia cu limita de timp ?

9. BraveWww

10. Lord KoKo

Tocmai ce ti-am raspuns pe celalalt topic deschis de tine.

11. Karbidh

Karbidh Member

multumesc. am vazut mai tarziu topicul asta. cum obtin "oferta speciala de astazi" ? are legatura cu fragmentele ?

12. BadMad

BadMad New Member

Sper ca nu sunteti asa 'destepti' si bagati la un event pachet de micsorare Ascunzatoarea banditilor dar fara sa bagati si premiul efectiv (adica da, o Ascunzatoare)...nu de alta, dar sa avem si noi ce micsora nu? E la mintea cocosului, dar poate reusiti inca o data sa ne 'impresionati' prin caz contrar

13. D-Best

D-Best Member

Nu de alta, dar aceste ascunzători ale bandiților le putem câștiga și în cadrul provocărilor zilnice, ca idee...

Lord KoKo apreciază mesajul tău.
  14. Lord KoKo

Ascunzatoarea o putem castiga si la premiile zilnice atunci cand folosim ingredientele. ;)

D-Best apreciază mesajul tău.
  15. Lord KoKo

De acord cu D-Best

16. sorin362

sorin362 Member

astfel vad altii in ce liga ai terminat, e un trofeu ca si cupa vecinatatii de ex, daca ai prins.o..

17. Lord KoKo

Ti-am inteles ideea, dar in opinia mea nu ar fi de un mare ajutor atat pentru noi, cat si pentru vecini/prieteni/colegi de ghilda.

Sus