Discuții despre noul Castel

Lady S

Community Manager
Membru personal
Deocamdată Castelul nu s-a introdus în joc, urmând ca în cursul zilei de astăzi să se introducă, după update-ul la noua versiune. Nu se cunoaște ora.
 

Dumi.

Well-Known Member
un prim minus masiv
costul unei lupte la o poarta la level 4 la eg [sa zicem], e de 60 de puncte
daca negociezi aceeasi poarta, primesti 90 de puncte
de ce?
da fara abureli gen inno games, cum ca saracul ala care negociaza pierde bunuri, ca nu tine :)
 

Dragon X

Well-Known Member
Am trecut nivelul 1 și văd ca nu se mai iau in considerare punctele când dau atacuri , văd ca primul nivel sa împărțit 50/50 atacuri /negocieri acuma trebuie sa aștept 1 zi sa se cumuleze puncte ? Trebuie așteptat 8 ore sa culeg iar cufărul și se pot contoriza iar ?
 

Dragon X

Well-Known Member
un prim minus masiv
costul unei lupte la o poarta la level 4 la eg [sa zicem], e de 60 de puncte
daca negociezi aceeasi poarta, primesti 90 de puncte
de ce?
da fara abureli gen inno games, cum ca saracul ala care negociaza pierde bunuri, ca nu tine :)
Am băgat eu diamante pe harta și scade câte 2 procente la fiecare negociere am dat pe un bulgare mare mi-a dat mai puțin decât la bulgărele mic de 10 diamante , cam obrăznicie zic eu
 

TehEwi1

Member
Am dat cele 15 lupte si cele 15 negocieri și, de asemenea. am trecut de mai mult de 4 negocieri importante dar inca primesc puncte castel. este o eroare sau nu se tine cont de „ Puteți fi recompensați cu 15 Puncte Castel de până la 4 ori pentru că ați terminat o confruntare importantă. La finalizarea unei confruntări majore, punctele nu sunt afișate după ce ați câștigat-o, dar acestea sunt adăugate în mod corespunzător la Castel dacă nu ați finalizat 4 confruntări majore într-o zi. ” am acumulat deja 890 puncte castel. De asemenea, ar fi ideal daca am avea un centralizator al activitatii care ne aduce puncte castel (ex. lupte/negocieri ramase intr-o zi, confruntari importante..etc)
 

Dragon X

Well-Known Member
Am dat cele 15 lupte si cele 15 negocieri și, de asemenea. am trecut de mai mult de 4 negocieri importante dar inca primesc puncte castel. este o eroare sau nu se tine cont de „ Puteți fi recompensați cu 15 Puncte Castel de până la 4 ori pentru că ați terminat o confruntare importantă. La finalizarea unei confruntări majore, punctele nu sunt afișate după ce ați câștigat-o, dar acestea sunt adăugate în mod corespunzător la Castel dacă nu ați finalizat 4 confruntări majore într-o zi. ” am acumulat deja 890 puncte castel. De asemenea, ar fi ideal daca am avea un centralizator al activitatii care ne aduce puncte castel (ex. lupte/negocieri ramase intr-o zi, confruntari importante..etc)
Pai cred ca este o eroare la mine nu mai acumulează nimica am doar 520 de puncte și nu mai încasează deloc doar dacă cumpăr de la comerciant sau din licitații in rest nu mai acumulează deloc
 

005baghera

Well-Known Member
Unde facem cele 15 negocieri în ziua de luni în care nu există nici expediție, nici gbg?
Pentru cei din marte in sus faci pe harta iar pentru ceilalti ,ei bine.....poti face negocierile la expeditie,deoarece daca le faci dupa ora 12 nopatea pana in ora 7 si 59 dimineata ti se iau in calcul dar asta ar insemna.......adio termene si bataie la expeditie.....
 
Sus