Discuții despre Venus în Era spațială

Dumi.

Well-Known Member
niciun bonus, in afara de donare de bunuri la tezaurul ghildei, nu ma intereseaza in momentul de fata :)
nu exista, nu s-a inventat inca un bonus care sa ma faca la ora actuala sa mai pun acea cladire [exceptand cel scris mai sus]
 

synth-x

Member
Mi-ar place sa fie schimbat aspectul primariei din Venus in era martiala, combinatia de culori este una stearsa, as spune ''kknie'' (scuzati-ma).
Spre deosebire de aspectul primariei din Centura de asteroizi, care arata extraordinar.
Intr-un spirit de gluma, as ramane pe Centura :))
 

Popocatepetl

Well-Known Member
Imi place sa imi aleg cu mare grija cuvintele si sa fiu explicit in ceea ce spun. si la fel de mult imi place sa fiu bine inteles. Eu nu am spus nicaieri ca cei din venus ar trebui sa profite de ea si ceilalti nu. Eu am spus ca fiind o legendara din venus, cei din venus ar 3 sa fie primii [deci cei mai indreptatiti] beneficiari ai ei.
E o diferenta de sens aici. In al doilea rand imi jignesti inteligenta cu raspunsul asta. Pai tu crezi ca eu, dupa 6 ani de FOE nu stiu ce spui tu in acel post? :)
Pe bune?
Raman la parerea mea, anume ca aceasta legendara nu ajuta aproape deloc jucatorii din era din care e nativa, exceptand poate,comercializarea de bunuri.
Vorbești de parcă ți-ar băga cineva pe gât clădirea aia.
Nu o pune în oraș dacă nu-ți place.
 
Sus