Discuții despre versiunea 1.185

PrincessDenisa

Well-Known Member
Se acordă prea multă importanță funcției de stocare clădiri. Degeaba a venit des pe roată. Între pachetul de selecție Sălașul corbilor și Funcția de stocare clădiri, nu o să aleg niciodată Funcția de stocare clădiri. Nici între Postul de pază și Funcția de stocare clădiri nu o să aleg Funcția de stocare clădiri. E mult supraevaluată Funcția de stocare clădiri. A fost pusă pe roată ca recompensă premium, din nou, supraevaluată.
 

Shadowss

Well-Known Member
Eu de exemplu am nevoie de functia de stocare cladiri , am 47 de altare de la evenimentele vechi care trebuie sa le stochez sa le vand la comerciant.

@simona : noile pachete vor fi gasite la comerciant sau la comerciant partea de licitatii ? Multumesc
 

Dumi.

Well-Known Member
Si eu am nevoie de stocari.
Intrebare: De unde pot bloca unitatile militare in functie de era?
 

Dumi.

Well-Known Member
ce sa vezi?
am atacat un vecin si m-a dus automat la el in oras
parca spuneati ca nu ne mai duce in orasul vecinului dupa o lupta castigata!
 

DeletedUser12551

Guest
cred ca ai atacat inainte de modificari :D
am atacat multi vecini dupa modificari si nu te duce automat in oras, dupa lupta iti apar jos 2 butoane: jefuieste - care te duce in orasul lui / inapoi in oras - care te intoarce acasa :D

deci merge
 

Dumi.

Well-Known Member
am atacat dupa modificari
era greu sa fie inainte pentru ca s-a intamplat ecranul ala frumos cu maintenance :))
totusi la foarte scurta vreme mi-au aparut si mie butonasele acelea :)))
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Nu este un buton extra. Pur și simplu selectați epoca din care doriți să fie unitățile, iar filtrul se salvează automat.
 

DeletedUser

Guest
filtrul exista si pana acum doar ca nu se salva.
acum se salveaza - mare realizare.
dar cu contul meu de forum ce ati avut de a fost sters
 

DeletedUser

Guest
contul a fost asociat.
asa cum ziceam - postarea initiala a fost stearsa in totalitate
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
@asasas Ați primit deja explicațiile și scuzele în răspunsul la tichet. A fost o problemă tehnică și nu sunteți singurul caz, din păcate. S-au trimis mai multe emailuri cu link de conectare a conturilor, și probabil că dvs. ați folosit un link dintr-un email mai vechi. Sau poate nu s-a primit cel mai recent email. Ne cerem încă o dată scuze. Nu a existat nicio intenție, nu „execută” nimeni pe nimeni. Regretăm că unii dintre cei mai activi participanți la forum au avut de suferit din această cauză. Vă rog, însă, să vă opriți din acuze și să continuați să postați pe forum, însă chestii raționale, așa cum au fost până acum postările dvs. de pe acest forum. Mulțumesc.
 

DeletedUser

Guest
Doamna Simona, repet, ceea ce spun eu este foarte rational.

Eu NU ma loghez pe forum DECAT prin intermediul jocului, nu folosesc linkuri directe pentru a accesa forumul.
Prima data intru pe joc si apoi din joc intru pe forum deci nu am cum sa folosesc un link mai vechi de acces decat daca jocul foloseste acest lucru.
Explicati atunci cum este posibil ca jocul sa foloseasca legaturi vechi

Asa cum am spus nu am primit nici un mail referitor la forum, conectarea conturilor a fost verificata chiar de dumneavoastra si confirmata chiar de dumneavoastra.

In aceste conditii am sa va rog, avand in vedere argumentele de mai sus, sa reveniti cu o alta explicatie rationala asupra celor intamplate.

PS: de ce au disparut doar cateva conturi "mai incomode"?
PSS: va rog sa imi comunicati care sunt procedurile pentru stergerea definitiva a contului sau daca dumneavoastra, la solicitarea mea, puteti sterge acest cont de forum.
 
Ultima editare de un moderator:

Lady S

Community Manager
Membru personal
Linkul la care mă refeream era cel primit prin email pentru conectarea conturilor, nu la vreun link prin care vă logați.
Nu există conturi incomode.
Puteți face tichet la Suport pentru ștergerea contului de forum.
 

DeletedUser

Guest
linkul respectiv a fost cel primit in primul mesaj de atentionare de pe forum
la primul mesaj de atentionare aparut pe forum am parcurs pasii conform mesajului.
dupa primul mesaj, a aparut si al doilea mesaj, moment in care am deschis tichet iar dumneavoastra ati verificat si ati confirmat ca este ok.
deci unde este problema tehnica?

o sa deschid tichet acum pentru stergerea contului de forum
 
Sus