Discuții despre versiunea 1.201

Geo.O

Well-Known Member
Dar eroare de la GvG, legata de faptul ca nu mai poti ajunge la un sector pe care s-a pus asediu prin click pe caseta din istoric cand va fi remediata? Sau va mai fi vreodata remediata?
 

Dumi.

Well-Known Member
Iar ati distrus repetitivele.
Nu asa de rau ca inainte dar ati facut voi [ei] ceva ca sa nu fie la fel de smooth ca inainte.
 

dunbarton

Well-Known Member
Mie mi se pare foarte tare imbunatatirea in urma careia poti colecta doua incidente apropiate printr-un singur clic. Am avut pana acum de doua ori aceasta situatie si de fiecare data premiul a constat in 15 diamante.
 

Dumi.

Well-Known Member
De ceva timp, ne cereți o funcție care să vă împiedice să vindeți în mod eronat articole din inventar., iar acum așteptarea s-a încheiat. Unele articole vor fi închise automat de îndată ce le primiți: toate clădirile principale de la așezările culturale și fragmentele corespunzătoare lor, pachetele de modernizare și selecție, precum și clădirile principale de la evenimente începând cu 2019!
Nu inteleg aceasta modificare. Nu stiu cine a cerut-o si de ce.
Oricum ar fi e o modificare proasta si foarte idioata.
Spere exemplu am 7 refugii ale campionilor in inventar, pe care nu le pot vinde la comerciant...DE CE?
OPRITI-VA din a distruge aspectele bune ale jocului mai oameni buni, ce aveti?
articol.jpg
 

Dumi.

Well-Known Member
Lucrul care ma enerveaza dincolo de orice limita este ca infasurati aceasta "realizare", intr-un ambalaj pretios: "in sfarsit asteptarea s-a incheiat"
O sa ne trezim cu 2000 de refugii ale campionilor pe ca re o sa facem pipilica din vreme in vreme :)
 

capitan222

Well-Known Member
Esti tu sigur ca nu se pot vinde?Mie imi apare la fel numai ca pot sa il pun la schimb.Unele selectii le pot vinde in afara de cladirile de la eventuri.Se poate vinde si refugiul camionului pentru ca nu este vreo cladire speciala de event.
 
Ultima editare:

-Otilia-

Active Member
ai gasit cheia la lacat ? :))..blochezi sa nu le vinzi..si deblochezi sa le poti vinde..care-i problema ?:)))..e un lucru bun ca le putem inchide ;)
 

-Otilia-

Active Member
Dar eroare de la GvG, legata de faptul ca nu mai poti ajunge la un sector pe care s-a pus asediu prin click pe caseta din istoric cand va fi remediata? Sau va mai fi vreodata remediata?

pe bune.. o fi si asta o strategie sa ne lasam lehamite de gvg si sa ne axam tot mai mult pe gbg..?:rolleyes:
 

005baghera

Well-Known Member
de ce mi s a sters postarea admin simona?
nici acum nu aveti bunul simt sa raspundeti ----v am explicat frumos dadeam lupte pe gbg si ma dat foe afara din ghilda,stiu ca a ti raspuns ca eu am iesit dar....jucand doar pe android,oare de cate 'clickuri' e nevoie ca sa iesi din ghilda in timp ce dai lupte pe harta? credeti ma ca nu sunt amnezic inca,
macar atat bun simt sa aveti sa lasati postarea sa vada lumea cum rezolvati probleme---cu sictir si nonsalanta---va intreaba omu cat e ceasul si voi ii raspundeti ca sunt 2 lei castravetii si asta dupa cateva zile de facut masaj la degetele ca sa nu va doara cand tastati cele cateva litere.cifre,sa va fie rusine!!!
 

005baghera

Well-Known Member
este un topic pentru versiune da? in care NOI jucatorii ne spunem parerea cu privire la 'minunatiile' care le mai faceti voi,ei bine lasati ne si nu ne mai cenzurati!!! eu stiu ca vreti doar cuvinte de lauda dar atunci comportati va ca atare si faceti va treaba/meseria cum trebuie!
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Postările care conțin jigniri sunt șterse.
În ceea ce privește blocarea automată a clădirilor speciale și de la așezările culturale, poate nimeni nu s-a exprimat așa: vreau blocarea automată, dar cu siguranță în ultimii ani au fost FOARTE multe cereri de returnare a clădirilor vândute din greșeală. Așa, s-a adăugat un grad de siguranță că nu se vând decât intenționat. Și nimeni nu vă poate opri să le deblocați, de la butonul cu lacăt din primul tab al inventarului.
 

005baghera

Well-Known Member
mai pardon doamna simona ca nu am jignit pe nimeni din contra cel jignit sunt eu ,deoarece nepasarea voastra la doleantele jucatorilor a atins culmi alarmante,cat despre rezolvarea problemelor nico ni se pune problema....sunteti cam degeaba pe posturile acelea
 

mmdpyty

Member
Poate ar fi bine sa modificati la versiunile viitoare icoana pt jefuire la cladiri la varianta desktop sa fie la fel ca la versiunea pt mobil adica acel cap cu masca neagra.
 
Sus