Discuții despre versiunea 1.30

DDDYYY10

Well-Known Member
Cum rămâne cu voucherele pentru aachen și zeus? Dar cu ”Legendare fără limită de nivel ”?? De ce nu spuneți nimic despre ele ? Ați uitat ? NOI, nu !!
 

DeletedUser6678

Guest
Buna ziua.

Deocamdata nu avem o data certa.
Speram sa se implementeze cat de curand :)
 

DeletedUser8600

Guest
din cate am inteles odata cu versiunea 1.30 acceleratorul hardware nu va mai fi optional ci acesta va avea efec permanent in panoul de setari al jocului si as vrea sa stiu cerintele minime ale pc-ului pt a putea rula jocul in conditii optime
 

DeletedUser

Guest
Cum rămâne cu voucherele pentru aachen și zeus? Dar cu ”Legendare fără limită de nivel ”?? De ce nu spuneți nimic despre ele ? Ați uitat ? NOI, nu !!

Vă rugăm să implementați cât mai repede aceste opțiuni (iar voucher cred că era și pentru Del Monte, nu?). Știm că dezvoltatorii sunt responsabili, de aceea vă rugăm să-i întrebați. Nu se poate să zică 1 iulie și după aceea să uite. Sau nu e adevărată chestiunea aia cu eficiența germană?
 

DeletedUser899

Guest
IN SFIRSIT CEVA BUN NU SE MAI DA PUNCTE DECIT PENTRU PRIMA BATALIE [ CE O SA SE FACA COLEGI NOSTRI de pe locul 1 si 2 cum o sa mai faca puncte desi au facut inyro luna cit alti in ani
 

DeletedUser2304

Guest
o sa-mi atac vecinii si pe gvg... mi se pare ca unul dintre vecini esti chiar tu
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
din cate am inteles odata cu versiunea 1.30 acceleratorul hardware nu va mai fi optional ci acesta va avea efec permanent in panoul de setari al jocului si as vrea sa stiu cerintele minime ale pc-ului pt a putea rula jocul in conditii optime

Această modificare nu există în listă, și, deci, nu se va introduce odată cu această versiune.
 
Ultima editare:

DeletedUser6083

Guest
din cate am inteles odata cu versiunea 1.30 acceleratorul hardware nu va mai fi optional ci acesta va avea efec permanent in panoul de setari al jocului si as vrea sa stiu cerintele minime ale pc-ului pt a putea rula jocul in conditii optime

Dar totusi odata si odata se va introduce?
Nu mi se pare prea corect sa fie obligatoriu acceleratorul hardware.....mie imi funtioneaza jocul foarte bine cu el dezactivat atat pe laptop cat si pe calculator......iar cu chestia aia activata am niste lag-uri internale.....
 

Lady S

Community Manager
Membru personal
Acceleratorul de hardware se va introduce pentru toți jucătorii atunci când va fi suficient de performant/lipsit de buguri astfel încât să îmbunătățească jocul fără ca, în același timp, să creeze probleme un anumit număr de participanți la joc
 

DeletedUser5468

Guest
Acceleratorul de hardware se va introduce pentru toți jucătorii atunci când va fi suficient de performant/lipsit de buguri astfel încât să îmbunătățească jocul fără ca, în același timp, să creeze probleme un anumit număr de participanți la joc

Asta este foarte bine, deoarece dacă se întâmpla ca pe beta era jale, indiferent de modelul plăcii video merge foarte greu, menționez, anumite plăci video nu vor avea probleme.
Eu am fost nevoit s-o scot din Pc(placa video), și merge foarte bine fără ea.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, cred ca a fost specificat clar ca in momentul in care acea parte de versiune in ceea ce priveste scoaterea limitei la nivelul cladirilor legendare se va introduce in joc, se va anunta pe forum.
Iar daca versiunea 1.30, nu contine detalii despre acest lucru, nu are cum sa fie introdusa in joc, nu?
 

maketi

Well-Known Member
O data cu scoaterea nivelului de la CL s-a gasit o utilitate si pentru planurile duble .Este o idee foarte buna folosirea planuriilor pentru deblocarea nivelelor .
 

DeletedUser8538

Guest
da asa este si va trebui sa donam intre noi ca sa gasim alte planuri
 

DeletedUser3920

Guest
Asa mai merge!
Cred ca cei de la FoE s-au saturat de toate criticile si plangerile facute de playeri de au implementat aceasta caracteristica nu? :))
Si acum succes tuturor!!! nu mai aveti de ce sa va plangeti in legatura cu planurile, dar au ramas bug-urile. :))
 

DeletedUser6083

Guest
Nu mi se pare deloc corecta partea cu diamantele gratis pentru invitarea prietenilor si ajungerea lor in epoci avansate.....
Unii baga bani la greu si altii sa le primeasca moca??Unde e corectitudinea?!?!???
 

DeletedUser300

Guest
Nu mi se pare deloc corecta partea cu diamantele gratis pentru invitarea prietenilor si ajungerea lor in epoci avansate.....
Unii baga bani la greu si altii sa le primeasca moca??Unde e corectitudinea?!?!???

Corectitudininea exista. Daca iti cumperi diamante nu te poate opri nimeni sa iti inviti prieteni. Aceasta caracteristica este valabila pentru toata lumea (daca cineva nu vrea sau nu are pe cine invita este problema sa). In plus nu esti obligat sa iti cumperi diamante.
 
Sus