Discuții despre versiunea 1.30

DeletedUser5248

Guest
IN SFIRSIT CEVA BUN NU SE MAI DA PUNCTE DECIT PENTRU PRIMA BATALIE [ CE O SA SE FACA COLEGI NOSTRI de pe locul 1 si 2 cum o sa mai faca puncte desi au facut inyro luna cit alti in ani

Buna seara tuturor, intru special in discutie pentru a-i raspunde domnului edutzu13. Mai exista si GvG, ia incearca sa vezi cate puncte poti face si de acolo. Ca pe baza punctelor luate de la vecini, am muri cu totii cu zile, mai ales la ce bonusuri "mari" primim in atac de la fiecare nivel de la 10 incolo (asta ca sa nu mai spun ca nu prea mi se pare normal ca un simplu turnulet de aparare sa poata rivaliza cu un nivel intreg la o cladire legendara de atac).

Cat despre acest update, ce pot sa zic, este unul foarte util. Iar ca o parere personala, deci repet, personala, cred ca ma opresc la 93% atac pentru o lunga perioada de timp, prefer sa ridic Alcatrazul la level cat mai mare sau alte legendare pana la 10 momentan, decat sa astept o vesnicie pentru 1% in plus la atac.
De asemenea, ma bucur foarte mult ca avem posibilitatea sa debifam sau sa bifam optiunea cu acceleratorul hardware.
O seara buna in continuare tuturor.
 

DeletedUser7925

Guest
Noul sistem de invitatii

Cand sunt in clasamentul global si incerc sa invit un jucator in ghilda imi apare ca nu pot sa-l invit in ghilda http://i.imgur.com/ZN5TWGR.png daca dau refres imi apare ca pot sa-l invit in ghilda

La fel se intampla si la ghilde daca dai click sa vezi profilul unei ghilde la ce-a de-a doua ghilda nu mai poti sa-i vezi profilul

Chestia asta a aparut odata cu noua versiune deci e un bug sau.....
 

DeletedUser5468

Guest
Să știi că e bug de la FoE, cu update 1.31 v-a dispărea.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua, aceastea sunt probleme cunoscute si se lucreaza la remedierea lor.
 
Sus