Discuții despre versiunea 1.32

DeletedUser6083

Guest
Rubrica este "pareri si discutii",asta am facut,mi-am expus parerea despre anunt si nu vad unde am afirmat "ca ceilalti nu au dreptul la opinie" (scuzati cacofonia din citat)
Ecourile reale vor aparea,mai mult ca sigur,dupa 12aug. la rubrica BUG report.Este deranjant faptul ca am aratat concret ca de 2 luni nu s-a facut nimic pentru problemele importante si s-a lucrat la abtibilduri?

Off Topic:Replica lui ARFM era pt mine...oricum mi-am sters postarea,pt ca am primit si o atentionare prin mesaj privat....

P.S:Sper sa nu mai deranjez si cu aceasta postare.....
 

DeletedUser5248

Guest
Buna seara, astept cu nerabdare update-ul de maine, si dupa ce acesta va fi implementat voi spune exact ce impresie mi-a creat.:devil: Voi incerca sa nu fiu asa de incisiv ca pana acum, dar nu cred ca ma voi putea abtine.:laugh:
O seara placuta in continuare.
 

DeletedUser6083

Guest
Am eu o intrebare....care nu ced ca va deanja...
Pretul de constructie si punctele oferite de anumite cladiri vor creste...dar daca unii au deja acele cladiri in oras ce se va intampla?Vor beneficia de mai multe puncte fara a plati diferenta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mie imi merge brici jocul pe browserul chrome si nu am mai dat o curatare a browserului de cateva luni bune.
Depinde ce versiune ai și ce extensii instalate. SIgur ai activată funcția de autocurățare la închiderea browserului.

Revenind la versiunea 1.32.25474, tocmai ce a fost implementată. Acum ecranul tot se întunecă ușor la clickurile pe clădiri, dar meniurile apar instant. Luptele merg bine, cel puțin pe progresistă și modernă.
 

DeletedUser5248

Guest
Buna ziua, asa cum am promis, am sa-mi dau cu parerea despre acest update. Ce pot spune, la o prima impresie mi se pare ca luptele au inceput sa mearga asa cum mergeau inainte de update-ul 1.31 (luptele din postmoderna mai exact), adica merg binisor spre bine. Asta este un lucru bun, dar am sa vad pe parcurs, ca este posibil sa ma insel, desi recunosc, unitatile muta mai rapid decat inainte pe campul de lupta.
Din nefericire, inca mai exista acel bug legat tot de lupte, cand se vede doar hexagonul in care unitatea ar trebui sa mute, dar unitatea sta efectiv in spate. Bine, ca nici nu fusese anuntat prin acest update remedierea acestui bug, poate la urmatorul update, he he he.
La revedere.
 
Sus