EXPEDITIA GHILDEI

DeletedUser8328

Guest
Discuția asta, indiferent pe ce secțiune a forumului o începeți din nou, poate sub alte forme, dar cu același subiect, e deja enervant de inutilă și niciodată nu va avea un rezultat. Pentru că pur și simplu nu vreți să înțelegeți: "probabilitatea" nu vă garantează nimic! NICI DUPĂ UN MILION DE ÎNCERCĂRI.
 

Dumi.

Well-Known Member
urcati atacul s aparare si expeditia nu o sa va mai puna probleme nici la level 4
sa vedeti ce or sa mai scada probabilitatileeee :)))))
 

DeletedUser5468

Guest
De mai bine de un an nu cred că am mai negociat ceva la expediție.

Iar cu Templul la nivel 80, iei minim 10 relicve, indiferent de care ar fi ele, pe expediție, uneori chiar și mai mult.
Iar cei ce spun că templul e o investitie inutilă, nu știu despre ce vorbesc, cel mai probabil.

Ca să avem mai multe „șanse” de a lua mai multe relicve, nu m-ar deranja să apară și nivel 5 sau 6 la expediție. :p
 
Ultima editare de un moderator:

Dumi.

Well-Known Member
Cel mai tare templu al relicvelor e himeji :)))
Si templul se merita urcat, dar nu ar fi o prioritate,. fata de alte CL
 

DeletedUser5468

Guest
cred ca a vrut sa zica 3-400

Nup, 3-4000, e de ajuns să rulez 50000 de puncte forge pe zi luând locuri cu 1.9 în ghildă și urmărind vecinii și prietenii ce îmi mai cer cu 1.9 zilnic.
Având 1,969(96,9%) de la dom (lvl 149).
RIGjUYn.png
La fiecare 10.000 de puncte forge donate, aproape 700 îs ale mele.
Plus 7-800 din oraș depinde de Galaxie, plus himeji(lv 80 momentan, vreau să-l duc la 100) și expediție, alte câteva sute.
Și de restul ce mai iau locuri la prieteni cu 1.8 și apoi distrug restul de vecini.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus