Sondaj privind meniul de joc FoE

Cum credeți că ar trebui modificat meniul FoE?


  • Total votanți
    241
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5468

Guest
Vedeți acum de ce jucătorii încep să renunțe la FoE, faceți niște chestii inutile din punct de vedere al jocului, eu de asta am hotărât să mă las de FoE, ați reușit să faceți din acest joc, unul dintre cele mai slabe, nimic nu mai este cum a fost la început, prefer să joc ȚONȚOROIU decât acest joc...
Eu chiar nu înțeleg cu ce ar ajuta pe alții aceste noi schimbări cu meniul?

Cineva avea dreptate când spunea câ nu se merită jucate jocurile în browser, deoarece, jocurile de genul tot scad în loc să crească, și așa dispare și cheful de joc, și bucuriile de altădată...

p.s... puteți să mă sancționați, că oricum a fost ultimul mesaj pe care îl mai scriu aici pe FoE...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4026

Guest
Am mai raspuns odata, si constat ca nu apare raspunsul (comentariul), Se pare ca ceea ce nu convine, dispare. Mai bine ati respecta promisiunile facute in ianuarie 2013 - schimbul de planuri intre jucatori. Unde se face ?
Sau ideea principala a forumului este : " acest lucru nu înseamnă că cea mai votată idee va fi și cea implementată." (copy-paste)
 

DeletedUser

Guest
Ambele sunt bune, dar cred ca ar fi nevoie si de clasament si de mesaje...
 

DeletedUser30

Guest
Meniul este in regula in momentul de fata, este usor accesibil si usor de descoperit.
Jucatorii veterani deja folosesc o "scurtatura" apasand intre butoanele meniului principal pe butoanele ascunse ale meniului secundar .
Mesageria este un element important (mai important ca si clasamentul global) intr-un joc de strategie.
Forumul jocului este o sursa importanta de informare pentru toti jucatorii mai ales pentru cei noi (acestia nu vor gasi forumul la fel de usor daca butonul dispare).

Tot ce dezvoltatorii cred ca este greu de gasit pentru cei noi, sunt de parere ca mai bine ar fi inclus in tutorialul de inceput.
 

DeletedUser300

Guest
Pentru mine varianta optima ar fi marirea meniului astfel incat sa cuprinda 12 iconuri.

Cea mai buna idee de pana acum. Tocmai voiam sa propun asta insa am zis sa mai citesc din propuneri.
Daca se inlocuieste butonul "global" cu cel pentru clasament si se mai adauga inca 2 butoane pentru ghilda si forumul ghildei deja nu mai sunt probleme.
 

DeletedUser4026

Guest
Unde este postarea mea de ieri ? Ce nu convine se sterge ? Pentru ce mai aveti nevoie de parerea jucatorilor ? Oricum,v-ati dat cu stangu-n dreptul - gura pacatosului adevar graieste :
" acest lucru nu înseamnă că cea mai votată idee va fi și cea implementată." (citat din prezentarea facuta )
 

DeletedUser2117

Guest
Buna seara,

Vă rugăm să postaţi răspunsuri care au legătură cu topicul. Dacă nu puteţi oferi un răspuns potrivit cu topicul, este de preferat să nu postaţi nimic.

O seara frumoasa si spor la joc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus