Turniruri

DeletedUser

Guest
nimlord...spunde-mi te rog cum fac tichet?...nu gasesc...
 

DeletedUser

Guest
nu pot accepta nici propunderile de comert....
noul uptade ptr mine e un fiasco!!!
inca nu raspunde nimeni....asteptam gboy.
 

DeletedUser

Guest
Nu Regalianus, punctele nu se mai iau in considerare. Din pacate curand iti vor exploda cladirile, dupa care ti se va topi orasul... si vei fi nevoit sa iti faci alt cont.

Cu parere de rau,

Nimlord.

eu defapt am raspuns la asta.... mi-a placut;)
 

DeletedUser

Guest
Am rugamintea sa treceti la Off topic pentru alte discutii gen spam.
Asteptati va rog raspunsurile . Se intarzie pentru ca sunt foarte multe pe lista dupa acest update.

Multumesc.
 

DeletedUser1223

Guest
Am pierdut si eu 20 de medalii dupa ultimul update. Eram clasat pe primul loc, turnirul se incheiase si trebuia sa mi se adauge cele 20 de medalii dar ele nu au aparut!!! Au aparut in schimb vecini noi si turnirul s-a resetat! As dori totusi sa primesc medaliile alea.
 

DeletedUser

Guest
Am pierdut si eu 20 de medalii dupa ultimul update. Eram clasat pe primul loc, turnirul se incheiase si trebuia sa mi se adauge cele 20 de medalii dar ele nu au aparut!!! Au aparut in schimb vecini noi si turnirul s-a resetat! As dori totusi sa primesc medaliile alea.

servus

ticket la suport (specifica daca iti amintesi si punctajul tau si a celui pe locul urmator)

bafta
la buna vedere
 

DeletedUser1217

Guest
nu mi se pare o rezolvare onorabila! In urma acelui update sau ce a fost el, TOATA lumea care a avut puncte in turnir, a ramas fara ele. Cei care au apucat sa cucereasca teritorii in sus, au ramas cu buza umflata,, si cei care vin din spate, au avantajul acelor puncte! Sa fac tichet?? pentru ce? da-mi frate punctele inapoi fara sa te trag de maneca!! daca nu mai stii cate aveam, pot sa bag din burta cat vreau eu!! de ce sa fac tichet pentru o situatie care se cunoaste deja???
 

DeletedUser

Guest
am si eu o nelamurire de ce chiar daca atac pe ce aflat pe locul intai in turnirul di epoca bronzului punctele mi se pun tot in celalalt turnir al fierului?
 

DeletedUser30

Guest
am si eu o nelamurire de ce chiar daca atac pe ce aflat pe locul intai in turnirul di epoca bronzului punctele mi se pun tot in celalalt turnir al fierului?

Deoarece trupele dumneavoastra contin cel putin o unitate din epoca de fier.
 

DeletedUser

Guest
am intrat si eu in primul turnir,cand primesc medaliile,dupa ce-l termin pe tot,sau in 24h?ms
 
Sus