Rezultate căutare

  1. john58

    Mesaje in browser

    S-a introdus facilitatea de mesaje in browser dar acestea se repeta de 3 ori per mesaj ceea ce este deranjant mai ales ca se arhiveaza iar dimineata petrec mult timp pentru a le elimina
  2. john58

    Mesaje

    Consider că este gresit ca fiecare mesaj primit sa se repete de 3 ori
  3. john58

    BUG EXPEDITIE

    În lumea D nu mai reușesc sa particip la expeditie deoarece daca incerc mi se blocheaza jocul
  4. john58

    Functionare incorecta

    Azi am avut mari probleme cu participarea la asezarile culturale (încărcare incompletă și greoaie) și cu harta continentului (încarcare greoaie si blocare dupa o luptă) a trebuit sa resetez mereu jocul
  5. john58

    BUG ROMÂNĂ

    Am observat că la ultima actualizare a dipărut limba Română din descrierea erelor, descrierile din ghilda si piață ce se întâmplă cu cei care nu știu engleza se însciu la cursuri de limba Engleză?
  6. john58

    BUG PF

    De la un timp nu se mai afiseaza corect pfurile in contorul de pfuri si nu mai stiu cate pfuri sunt iar cand incerc sa culeg pfuri ma anunta ca nu pot colecta desi contorul imi arata casunt sub 100pf in contor
  7. john58

    Bug lupte

    De mai mult timp in lupte daca capitulezi continua lupta iar cand vrei sa lupti imediat apare mesaj de eroare interna si se reseteaza jocul ceea ce nu este normal
  8. john58

    Drumuri

    De la un timp nu mai pot pune drumurile ca înainte în mod continuu ci trebuie să le construiesc punct cu punct. Ce se întâmplă?
  9. john58

    BUG RECONSTRUCTIE

    In Lumea E cand incerc sa fac reconstructia orasului imi dispar cladirile pe care vreau sa le pun
  10. john58

    Clasament global

    De la un timp nu mai pot accesa clasamentul global prin cautara unei pozitii de exemplu jucatorii de la pozitia 500 (cei 10 jucatori ) deoarece imediat ce incerc dispare clasmentul global . Acest lucru este necesar liderilor pentru invitatii in ghilda
  11. john58

    Bug afisare productie finalizata

    Imi apare un bug in care desi am cladiri neculese in oras nu mai apare in stanga culege productiile finalizate
  12. john58

    Bug Corabie

    Cand apas pe corabia pentru japonia feudala in lumea A ma trezesc ca accesez Colonia de pe Marte:mad:
  13. john58

    Bug taverna

    Cand dau asezare la masa tavernei ramane activata taverna desi eu am ocupat locul pe scaun si desi mai dau o data ramane libera taverna desi nu este libera
  14. john58

    INTREBARE

    Daca schimbam numele ghildei se pierde istoricul(pf la primarie , locul ocupat de ghilda)?
  15. john58

    Prieteni

    Am propunere de a se implementa si pe browser posibilitatea de a face mesaje catre toti prietenii ca pe smart
  16. john58

    Copy/paste

    De ceva timp nu mai pot folosi optiunea de copy/paste la mesaje :( ceea ce face sa trebuiasca sa pierd mai mult timp pentru a scrie in mesagerie
  17. john58

    CLADIRI SPECIALE GEN MAGAZINUL SUPORTERILOR

    propun posibilitatea ca , cladirile de evenimente ca de exemplu magazinul suporterilor sa poata fi unite intr-unul singur pe un spatiu mai mare si cu o crestere mai mica a bonusurilor deoarece daca ai 5 cladiri ocupa mult spatiu si nu mai este rentabil sa tii mai multe cladiri speciale
  18. john58

    bug in postmoderna

    Desi am depozit de ulei de balena nu pot pune laboratorul de genetica in oras deoarece mi se spune ca nu detin depozit de produse corespunzatoare desi am construit laboratorul de genetica acesta nu producea la capacitate si am fost nevoit sa renunt la el daca s-ar putea remedia aceasta problema...
  19. john58

    navigare clasament ghilda(prieteni si vecini)

    Cand vreu sa navighez in clasamentul ghildei(prieteni si vecini) deseori se intampla ca in loc sa navighez din pagina in pagina cand apas pe semnul respectiv bugul face ca sa ma duca la inceputul (sfarsitul) clasmentului respectiv
  20. john58

    Alcatraz

    :devil:​De cand s-a schimbat sistemul de afisare al trupelor detinute Alcatrazul nu mai produce trupe
Sus